«Краматорськ» і «Донбас» впевнено обіграли аутсайдерів чемпіонату

«Білий Барс» зазнав восьмої поразки поспіль, а «Крижані Вовки» - п'яту.

Голкіпер Трифонов,який вийшов у другому періоді в складі «Донбасу», продовжив свою особисту серію без пропущених шайб.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У середу, 23 грудня, відбулися два поєдинки двадцятого туру Української хокейної ліги, в яких «Білий Барс» приймав «Краматорськ», а лідер чемпіонату «Донбас» грав з київським клубом «Крижані Вовки».

У Білій Церкві «Білий Барс», який займає останнє місце, зустрівся з «Краматорськом», який веде боротьбу за четверту позицію. Господарі відкрили рахунок вже на першій хвилині матчу. Бородай з за воріт віддав передачу на п'ятачок, і Благой відправив шайбу у сітку. «Краматорськ» відігрався на 4-й хвилині. Пахмурин ледь пройшовши червону лінію, потужно кинув, а Кучер пропустив шайбу між щитками. Але вже через 30 секунд Грабовецький знову вивів «Білий Барс» вперед, реалізувавши чисельну перевагу. Після бурхливого старту гра перейшла в більш спокійне русло, і до кінця періоду команди особливої загрози воротам один одного не створили.

«Краматорськ» отримав більшість після видалення Резюка, і Карпенко кидком під поперечину зрівняв рахунок на 24-й хвилині. На 30-й хвилині Столяренко кидком у праву дев'ятку вивів команду гостей вперед. Не минуло й хвилини, і Кучер пропустив схожу шайбу. Ципнятов з кола для вкидання точно кинув у ближній кут. Після четвертої пропущеної шайби «Білий Барс» поміняв голкіпера - на майданчик вийшов Полгороднік.

Всередині третього періоду господарі впустили відмінний шанс скоротити різницю в рахунку - «Краматорськ» виручив Шевчук. А на 53-й хвилині Карпенко з п'ятачка відправив п'яту шайбу у ворота «Білого Барса». «Краматорськ» в турнірній таблиці регулярного чемпіонату випередив херсонський «Дніпро», і принаймні на один день вийшов на четверте місце.

У Дружківці «Донбас» приймав «Крижаних Вовків». У матчі ледь минуло 30 секунд ігрового часу, а шайба вже побувала у воротах гостей. Сигарьов з п'ятачка точно кинув в порожній кут. Через хвилину Карамнов отримав пас з-за воріт, прицілився, і відправив у сітку другу шайбу. «Донбас» не реалізував більшість, а вийшов з лави штрафників Анкудинов втік в контратаку і з другої спроби переграв голкіпера «Донбасу».

На 22-й хвилині матчу Калиничев кидком з середньої дистанції прошив Дьяченка та зрівняв рахунок. Тренер «Донбасу» залишився незадоволений діями голкіпера, замінивши його на Трифонова. Сигарьов кидком у ближню дев'ятку завершив комбінацію «Донбасу», реалізувавши чисельну перевагу на 28-й хвилині. Бірюков результативно завершив швидку атаку «Донбасу», знову збільшивши перевагу господарів до двох шайб. За кілька секунд до кінця другого періоду Мільохін залишився один перед воротами «Крижаних Вовків», холоднокровно переграв голкіпера і зробив рахунок 5: 2.

На початку третього періоду «Донбас» міг неодноразово збільшувати перевагу, але в воротах добре грав Стельмах. А на 50-й хвилині шанс скоротити розрив у рахунку і повернути матчу інтригу упустив Анкудинов, що не закинувши з відмінною позиції. За п'ять хвилин до кінця матчу Разумов реалізував «вихід два в один» на ворота команди гостей. На 57-й хвилині Мільохін виконував буліт, але не зумів переграти голкіпера «Крижаних Вовків». Ця перемога стала восьмою поспіль для лідера чемпіонату.

• «БілийБ арс» - «Краматорськ» 2: 5 (2: 1, 0: 3, 0: 1);
  • «Донбас» - «Крижані Вовки» 6: 2 (2: 1, 3: 1, 1: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 24 грудня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу жіночої збірної України зі спортивної гімнастики на чемпіонаті Європи, про повернення Ікера Касільяса до «Реалу»,про матчі баскетбольної Суперліги,а також про поєдинки Української хокейної ліги .