Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
До спеціального проєкту доєднаються Туреччина, Румунія та Болгарія
Туреччина, Румунія та Болгарія, які є членами НАТО, мають намір укласти угоду, яка передбачає об'єднання зусиль для розмінування акваторії Чорного моря. 22 листопада представники країн зустрічаються в Анкарі та обговорять всі моменти. Адже кількість мін продовжує збільшуватись.
За даними видання Bloomberg, на зустріч приїдуть міністри оборони трьох країн. Наразі неясно чи вдасться їм досягти домовленостей та підписати угоду. Проте експерти впевнені, що дводенної зустрічі досить, щоб вирішити це питання.
"У разі згоди мінно-тральні сили не вважатимуться операцією НАТО, але стануть першою великою спільною акцією чорноморських союзників за часів, коли президент володимир путіна наказав розпочати війну з Україною у лютому 2022 року", – ідеться в повідомленні.
Варто зазначити, що зустріч відбудеться після заяви головнокомандувача ВМС Туреччини адмірала Ерджумента Татліоглу про посилення напруженості у регіоні через присутність військово-морських сил НАТО у Чорному морі.
Нещодавно міністр економіки України Юлія Свириденко заявила, що масштаби забруднення України мінами й боєприпасами найбільші з часів Другої світової війни. Проте окупанти забруднюють мінами не тільки українські землі, а й воду. Насамперед мова про Чорне море, де почали курсувати цивільні судна.
Час від часу почали з'являтись повідомлення про підрив суден на морських мінах. Декілька днів тому у Чорному морі на міні підірвався танкер з нафтопродуктами, який йшов під прапором Ліберії. Це сталося біля берегів Румунії.
Ще один інцидент стався з судном Georgia S із пшеницею на борту, яке натрапило на морську міну поблизу українського порту. Воно зазнало незначних ушкоджень. Екіпаж не постраждав.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.