Корінь солодки: чим корисний

Солодка має безліч корисних властивостей

Корінь солодки: чим корисний

Корінь солодки продається у всіх аптеках і спеціалізованих магазинах і користь його полягає в тому, що він лікує різні запалення, кашель, спазми та безліч інших болячок. Від правильного вживання препарату корінь солодки користь для організму — колосальна, тому що цей продукт тримає в тонусі, й ніякі інфекції не страшні. 

Солодка це трав'яниста рослина сімейства бобові, яка існує не одне століття. Для того, щоб видобути з неї корисні властивості, беруть корінь такого продукту. З ним проводять кілька процедур, а саме ріжуть і залишають сушитися на сонці або штучним шляхом висушують у печі. Дивно, але її термін придатності може досягати 10 років, всі ці роки використувувати й при цьому все одно отримувати потрібні речовини. Популярністю вона користується у китайській медицині.

Щоб ви мали уявлення, далі ми перерахуємо основні дії, які вона має: 

Протизапальна. До складу входять певні речовини, чимось схожі на стероїдні гормони, а вони, своєю чергою, і не допускають, щоб в організмі відбулося запалення.

Знижуюча холестерин. Біологічно активні речовини рослини уповільнюють синтез холестерину та знижують його рівень, знищують холестеринові бляшки.

Гепатопротекторна, детоксикувальна. Пригнічує запальні процеси в печінці та служить спонукачем до відновлення гепатоцитів. Зменшує ризик захворювання на рак при вірусних гепатитах. Його рекомендують приймати з профілактичною метою від цирозу і гепатиту C. 

Відхаркувальна. Має муколітичну дію, посилює секреторну функцію верхніх дихальних шляхів і прискорює виведення мокротиння.

Спазмолітична. Флавоноїди у складі засобу розслаблюють гладку мускулатуру та знімають спазми. 

Захисна (для слизової шлунка). Продукт має слиз, який огортає шлунок. У вас буде менший ризик отримати гастрит та виразки. А ще Корінь солодки служить захисним щитом від бактерії Helicobacter, яка провокує ці захворювання. 

Знижує рівень глюкози в крові. Солодка дає поштовх на діяльність залоз внутрішньої секреції та допомагає вироблятися інсуліну для підшлункової.

Антиалергічна. У складі рослини входять речовини, які не допускають гістаміну – медіатори алергічних реакцій. 

Сечогінна, проносна. Прискорює метаболізм та стимулює вироблення гормону вазопресину, який бере участь у процесі сечоутворення. 

 
Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube