“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Нагороду отримали вчені Девід Джуліус і Ардем Патапутян.
У понеділок, 4 жовтня, стали відомі лауреати Нобелівської премії з фізіології та медицині. Цього року її отримали вчені Девід Джуліус і Ардем Патапутян.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter-аккаунт Нобелівської премії .
Нобелівський комітет відзначив їхню роботу в області рецепторів температури і дотику. За церемонією оголошення лауреатів можна стежити в прямому ефірі на сайті Нобелівського комітету. Нагадаємо, у 2020 році премію присудили за відкриття вірусу гепатиту С - Харві Алтеру, Майклу Хьютону і Чарльзу Райсу. Їх роботи дозволили не тільки довести, що він дійсно винуватець гепатиту, а й відкрили дорогу до розробки противірусних ліків.
Девід Джуліус використовував капсаїцин, гостре з'єднання перцю чилі, яке викликає відчуття печіння, щоб знайти датчик в нервових закінченнях шкіри, який реагує на тепло. Ардем Патапутян використовував чутливі до тиску клітини, щоб відкрити новий клас датчиків, які реагують на механічні подразники в шкірі і внутрішніх органах. Ці проривні відкриття поклали початок інтенсивній дослідницькій діяльності. Завдяки дослідженням вчені зможуть зрозуміти, як нервова система людини сприймає тепло, холод і механічні подразники. Лауреати виявили важливі відсутні ланки в розумінні складної взаємодії між почуттями людини і навколишнім середовищем. Більш детально про дослідження можна прочитати на сайті Нобелівського комітету.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .