“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Цього року премію розділять три лауреати
У понеділок, 11 жовтня, стали відомі лауреати премії Шведського національного банку з економічних наук пам'яті Альфреда Нобеля, яку також називають Нобелівською премією з економіки. Цього року її отримали відразу три економісти — Девід Кард, Джошуа Ангріст і Гвідо Імбенс.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter-акаунт Нобелівської премії.
Так, одну половину нагороди отримає Девід Кард «за його емпіричний внесок в економіку праці». Іншу ж частину розділять між собою Джошуа Д. Ангріст і Гвідо Імбенс. Вони стали лауреатами «за їх методологічний внесок в аналіз причинно-наслідкових зв'язків».
«Лауреати цього року — Девід Кард, Джошуа Ангріст і Гвідо Імбенс — надали нам нові погляди на ринок праці й показали, які висновки про причину й наслідок можуть бути зроблені з природних експериментів. Їх підхід поширився на інші області і зробив революцію в емпіричних дослідженнях», — йдеться на сайті Нобелівської премії.
BREAKING NEWS:
— The Nobel Prize (@NobelPrize) October 11, 2021
The 2021 Sveriges Riksbank Prize in Economic Sciences in Memory of Alfred Nobel has been awarded with one half to David Card and the other half jointly to Joshua D. Angrist and Guido W. Imbens.#NobelPrize pic.twitter.com/nkMjWai4Gn
Варто зазначити, що Премія з економіки не є Нобелівською премією. Вона з'явилася в 1969 році на честь 300-річчя Шведського державного банку і в пам'ять Альфреда Нобеля. Дана премія є найпрестижнішою премією в галузі економіки, і тому її неофіційно називають Нобелівською премією з економіки.
Раніше ми повідомляли, кому вручили Нобелівську премію з фізіології і медицини, літературі, хімії та фізики.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.