“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Цього року премію розділять три лауреати
У понеділок, 11 жовтня, стали відомі лауреати премії Шведського національного банку з економічних наук пам'яті Альфреда Нобеля, яку також називають Нобелівською премією з економіки. Цього року її отримали відразу три економісти — Девід Кард, Джошуа Ангріст і Гвідо Імбенс.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter-акаунт Нобелівської премії.
Так, одну половину нагороди отримає Девід Кард «за його емпіричний внесок в економіку праці». Іншу ж частину розділять між собою Джошуа Д. Ангріст і Гвідо Імбенс. Вони стали лауреатами «за їх методологічний внесок в аналіз причинно-наслідкових зв'язків».
«Лауреати цього року — Девід Кард, Джошуа Ангріст і Гвідо Імбенс — надали нам нові погляди на ринок праці й показали, які висновки про причину й наслідок можуть бути зроблені з природних експериментів. Їх підхід поширився на інші області і зробив революцію в емпіричних дослідженнях», — йдеться на сайті Нобелівської премії.
Варто зазначити, що Премія з економіки не є Нобелівською премією. Вона з'явилася в 1969 році на честь 300-річчя Шведського державного банку і в пам'ять Альфреда Нобеля. Дана премія є найпрестижнішою премією в галузі економіки, і тому її неофіційно називають Нобелівською премією з економіки.
Раніше ми повідомляли, кому вручили Нобелівську премію з фізіології і медицини, літературі, хімії та фізики.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.