Компанія Ілона Маска Neuralink проведе клінічні випробування з вживлення чіпів людям

Читать на русском

Конкретних термінів проведення клінічних випробувань на людях компанія не називає

Читать на русском
Компанія Ілона Маска Neuralink проведе клінічні випробування з вживлення чіпів людям

Конкретних термінів проведення клінічних випробувань на людях компанія не називає

Компанія Ілона Маска Neuralink проведе клінічні випробування з вживлення чіпів людям. Мікрочіпи допомагатимуть тим, у кого є проблеми зі здоров'ям та травми хребта. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на видання "Na chasi".

Вже шукають людину, яка очолить цей напрямок. Потенційний співробітник має створити і очолити команду, яка проведе вживлення чіпів добровольцям. В описі вакансії йдеться, що директор має працювати з першими учасниками клінічних випробувань Neuralink. Серед вимог до кандидата - розуміння процесу клінічних тестів та досвід роботи з імплантованими медичними пристроями, щонайменше 3 роки досвіду роботи в галузі регулювання медичного обладнання в США.

Компанії Neuralink необхідно провести випробування на людях, перш ніж вона зможе отримати дозвіл Управління з продовольства та медикаментів США (FDA) для використання чіпів. У компанії запевняють, що стандарти Neuralink для імплантації значно вищі, ніж вимагає FDA. У грудні минулого року засновник Neuralink Ілон Маск розповів, що чіпи «безпечні та надійні».

 

Зазначимо, головна мета стартапу Neuralink – технологія об'єднання мозку з комп'ютером. Спочатку йшлося про плани вживляти імпланти паралізованим людям, щоб ті могли вільно використовувати телефони та комп'ютери. Тепер амбіції набагато вищі — вивчення активності мозку при широкому спектрі захворювань та порушень з метою їхнього лікування/виправлення. Маск заявив, що пристрій може допомогти вирішити багато неврологічних проблем, від втрати пам'яті до інсультів, а також контролювати здоров'я користувачів і попереджати про наближення серцевого нападу. У довгостроковій перспективі Neuralink планує створити чіп, який зможе відновити повну рухливість людей із серйозними травмами спинного мозку.

Нагадаємо, Ілон Маск продемонстрував нову версію нейроінтерфейсу мозок-комп'ютер Neuralink. Крім того, Ілон Маск показав на відео мавпу, яка грає у відеоігри силою думки завдяки його чіпу Neuralink. 

Також Інформатор писав, що Neuralink почне імплантувати людям мікрочіпи у 2022 році. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.