"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Шевченківський райсуд Києва обирає запобіжний захід Ігорю Коломойського, якого звинувачують за двома статтями
Ігор Коломойський, якому оголосили підозру у шахрайстві та легалізації майна, отриманого злочинним шляхом, приїхав до Шевченківського райсуду Києва. Йому обирають запобіжний захід.
Про це повідомляє "Украина Сейчас". Підозру Коломойському оголосили вранці суботи, 2 вересня. За кілька годин мало бути судове засідання. Але його тричі переносили.
Зараз Коломойський перебуває у Шевченківському райсуді Києва разом зі своїми адвокатами. Одяг на ньому домашній синій - спортивний костюм та жовта футболка. Свою провину він не визнає. На питання, чому йому оголосили підозру каже, що взагалі по це не думає.
Видання УП пише із посиланням на власні джерела, що прокурори нібито клопотатимуть про арешт з альтернативою застави. Називають орієнтовану суму - 570 млн грн.
Коломойський попросив суддю провести засідання без знімання. І отримав згоду. Отже, справу слухатимуть у закритому режимі.
Олігарх отримав її за двома статтями: шахрайство та відмиванні грошей. Слідчі СБУ завітали до Ігоря Коломойського додому. Він тримав їх на порозі, підписав папери та пішов.
Нагадаємо, 1 лютого цього року СБУ та БЕБ провели обшук у Коломойського. Розслідування стосувалось махінацій щодо "Укртатнафти" та "Укрнафти". Йдеться про збитки державі на 40 мільярдів гривень та ухилення від сплати митних платежів на величезні суми.
Тоді слідчі задокументували 10 епізодів незаконної діяльності. Зокрема, це виведення великих партій нафтопродуктів на афілійовані компанії, ухилення від сплати податків, створення безнадійної заборгованості нафтопереробного і нафтовидобувного заводів, що призвело до знецінення та зниження вартості їхніх активів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.