“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
З 2020 року компанії, пов’язані з колишніми власниками банку, подали проти ПриватБанку понад 200 позовів на мільярди гривень. Це пов’язане з виведенням коштів перед націоналізацією.
На 1 серпня 2023 року Північний апеляційний господарський суд переніс засідання щодо кредиту, який є частиною масштабної схеми виведення коштів з ПриватБанку. Нікопольський завод феросплавів (НЗФ), які пов’язують з Ігорем Коломойським, намагається "занулити" свої борги.
Про це повідомила пресслужба банку. Завод просив суд слухати справу у закритому режимі начебто через секретність даних та банківську таємницю.
«Інформація щодо позову НЗФ до ПриватБанку викладена в попередніх рішеннях судів нижчих інстанцій, а отже в публічному доступі. Ця справа має високу зацікавленість як з боку медіа, так і з боку країн, які дотримуються принципів справедливого правосуддя та демократії. Про це свідчать і численні запити від них щодо онлайн-трансляції судового засідання», - заявили під час судового засідання представники ПриватБанку.
За інформацією державної фінустанови, документи про нібито банківську таємницю надавались до суду самим НЗФ без будь-яких застережень.
В ПриватБанку вважають, що це пов’язано із масштабною схемою виведення коштів з банку перед націоналізацією. Через це фінансова установа зазнала багатомільйонних збитків, які компенсували коштом бюджету. Зараз справа щодо цієї схеми розглядається Канцлерським судом штату Делавер (США).
«НЗФ всіляко намагається уникнути публічності і відкритості при розгляді справи, але ми відстояли прозорість судового процесу. Суспільство має розуміти реальний стан справ. Кошти вкладників ПриватБанку розкрадалися через видачу фактично безповоротних кредитів компаніям, наближеним до колишніх власників», - нагадали у державному банку.
На це ніяк публічно не відреагували на НЗФ. Щодо судової суперечки немає заяв ні на офіційному сайті заводу, ні на його сторінці у Фейсбуці.
Наступний розгляд справи за позовом заводу до ПриватБанку суд переніс на 1 серпня.
Нагадаємо, що 17 травня 2023 року Верховний Суд направив справу щодо позову НЗФ на новий розгляд. До цього судді першої та апеляційної інстанцій ставали на бік компанії, яку пов’язують із Коломойським.
«Після націоналізації ПриватБанк ініціював судові позови проти своїх колишніх власників, Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, у різних юрисдикціях, зокрема у Великій Британії, США, на Кіпрі та в Ізраїлі, у зв’язку зі схемами розкрадання, що призвели до заподіяння ПриватБанку багатомільярдних збитків», - повідомили у пресслужбі банку.
Інформатор писав, що ПриватБанк у суді відстояв право власності на ТЦ в центрі Дніпра.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.