Колишнього керівника аеропорту "Бориспіль" і МАУ Дихне засудили до 5 років в'язниці

Читать на русском

Його визнали винним у зловживанні службовим становищем

Читать на русском
Колишнього керівника аеропорту "Бориспіль" і МАУ Дихне засудили до 5 років в'язниці
Вирок Дихне оголосила колегія суддів ВАКС

Його визнали винним у зловживанні службовим становищем

Колишнього керівника "Міжнародного аеропорту "Бориспіль" та авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" Євгена Дихне засудили до 5 років позбавлення волі за зловживання службовим становищем. Його дії завдало збитків на 15,7 мільйона гривень. Рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд (ВАКС). 

Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. Так, у середу, 1 березня, колишнього керівника аеропорту "Бориспіль" визнали винним у зловживанні службовим становищем, що завдало понад 15,7 мільйона гривень збитків. Суд призначив Дихне покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, на строк три роки та зі штрафом у розмірі 8,5 тисяч гривень.

"Колишньому керівнику ДП "МА "Бориспіль" суд призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, на строк 3 роки та зі штрафом у розмірі 8,5 тисяч гривень", - наголошується у повідомленні.

Начальнику служби орендних відносин дали 4 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, на строк три роки та зі штрафом у розмірі 8,5 тисяч гривень. За даними видання "УНІАН", йдеться про начальницю служби договорів неавіаційної діяльності Олесю Левочко. Вирок суду можна оскаржити протягом 30 днів з дня його проголошення. 

Деталі справи 

Упродовж 2014-2019 років службові особи держпідприємства на підставі укладених договорів попередньої оренди передавали приміщення суб’єктам підприємницької діяльності. Проте з’ясувалося, що вищевказане майно належить Міністерству інфраструктури України і право на передачу його в оренду має лише Фонд державного майна України за відповідною конкурсною процедурою. Попри це, в порушення чинного законодавства, Дихне та Левочко за заниженою вартістю передавали вказані приміщення підприємцям, що призвело до завдання збитків у сумі понад 15,7 мільйона гривень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.