Клієнт Київстар вимушений платити за обов'язкову послугу "Роумінг як вдома", якою не користується - реакція компанії

Чоловік вимушений платити за обов'язкову послугу "Роумінг як вдома", яку Київстар включив до його тарифу

Київстар
Чоловік не хоче платити Київстару за послугу "Роумінг як вдома", бо він нею не користується

Чоловік користується тарифом Київстар, де включена обов'язкова послуга "Роумінг як вдома". Він нею не може скористатися, адже його не випускають за кордон.  

Клієнт незадоволений тим, що Київстар змушує платити за те, чим він не користується. Мова йде про обов'язкову послугу "Роумінг як вдома" в його тарифному плані. 

"Питання до Київстару: у моєму тарифі, як і в багатьох інших, включена обов'язкова послуга "Роумінг як вдома". Скажіть, будь ласка, навіщо вона мені потрібна, якщо я в принципі не можу нею скористатися, бо за кордон мене не випускають? Будь ласка, не відповідайте про те, що це для українців за кордоном. В них зарплати не такі, як в Україні. Крім того, за потреби, вони самі могли б підключити таку послугу самі за додаткову плату. То ж виходить, що абоненти в Україні вимушені платити за те, чим не можуть скористатися? Навіщо ви так знущаєтеся з людей у ці важкі для країни часи?", - цікавиться чоловік.

Реакція Київстар на скаргу 

У Київстар прокоментували скаргу чоловіка. Там зазначають, що додатково за "Роумінг як вдома" клієнти не оплачують.

"Додатково за "Роумінг як вдома" ви не оплачуєте", - заявили у Київстар.

Про послугу Роумінг як вдома 

Роумінг як вдома дозволяє абонентам Київстар платити за тариф як в Україні й користуватись своїм же обсягом хвилин і SMS, а для інтернету нараховується окремий пакет мегабайтів у роумінгу. Послуга діє у 28 країнах Німеччині, Польщі, Чехії, Румунії, Нідерландах, Словаччині, Угорщині, Франції, Австрії, Італії, Молдові, Бельгії, Іспанії, Великій Британії, Болгарії, Литві, Ірландії, Словенії, Швеції, Данії, Португалії, Латвії, Хорватії, Естонії, Фінляндії (крім Аландських островів), Люксембурзі, Греції, Мальті. Умови роумінгу автоматично активуються, щойно перетнете кордон однієї з 28 країн. Якщо ви вже перебуваєте за кордоном з SIM-картою, що не підтримує 4G, активуйте eSIM — це віртуальна SIM-карта, яка після активації повністю замінить фізичну SIM. Якщо телефон не підтримує 4G, використовуйте Wi-Fi.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube