«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Минуло майже два тижні з запровадження посилених обмежень в Києві
За прогнозом Київської школи економіки (KSE), Київ зможе вийти з "червоної" зони карантину приблизно в кінці квітня - на початку травня За останні два тижні в столиці почав знижуватися рівень госпіталізацій.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на KSE .
"Київ продовжив посилення карантинних обмежень "червоної" зони до кінця квітня. Наразі ми бачимо в Києві подвійний результат запровадження "червоного" рівня, включаючи транспорт. Вже можемо говорити про комбінований результаті", - заявив Юрій Ганіченко, керівник Центру економіки охорони здоров'я KSE.
За його словами, останні два тижні в столиці знижується рівень госпіталізацій.
"Минуло майже два тижні з запровадження посилених обмежень і бачимо рівень госпіталізації починає досить швидко знижуватися, що, в свою чергу, впливає на розвантаження ресурсів медичної системи, яка довгий час перебувала на позначці 80% ...
Ми очікуємо, що десь одночасно із закінченням додаткових посилених обмежень в Києві, столиця може вийти одночасно з "червоного" рівня епідемічної небезпеки. тобто ми зараз говоримо про кінець квітня - початок травня. Це середній термін по місту Києву для виходу з “червоного” рівня епіднебезпеки і для виходу з посилених обмежень", - додав Ганіченко.
Нагадаємо, Україна вже пройшла пік захворюваності на COVID-19.У 2020 році кількість хворих у віці старше 70 років становило 93 тисяч, а з початку 2021 року - 95,5 тисяч.
Також Інформатор писав, що Максим Степанов заявив, що епідемія йде на спад, завдяки «безпомилковій стратегії» .