У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Китайський банк ввів обмеження на рівні банків рф
Bank of China з 13 червня не дає можливості російським банкам здійснювати перекази юанів до Євросоюзу, США, Британії та Швейцарії. На такі обмеження вже пожалілися представники російських банків. Крім цього, перекази неможливо проводити і в доларах США, євро та навіть гонконгських доларах.
Відповідні повідомлення з’явилися в російських псевдоЗМІ. Таким чином, російські банки втратили можливість використовувати китайський банк для обходу блокувань на території інших держав. Зокрема, цей метод дозволяв їм переводити юані та іншу валюту до країн ЄС, США та інших.
Наразі про обмеження вже заявили в російських “Модульбанку”, “Фінау”, “Юнікрєдіті” та “Акібанку”. При цьому, здійснювати такі перекази все ще можна до банків групи Bank of China. Таким чином, про повне припинення співпраці мова не йде.
При цьому зазначається, що такі рішення ухвалив не Китай, а ЄС, США та інші. Фактично, це результат боротьби з російськими шляхами для обходу санкцій та відключення банків агресора від мереж міжнародних переказів. Китайські банки вирішили піти назустріч вимогам інших країн через ризик потрапити під санкції або втрати доступу до активів у інших країнах.
Нещодавно Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє провести націоналізацію “Сенс Банка”. Власники банку наразі знаходяться під санкціями. Новий закон, змінює процедури виведення з ринку банків в умовах воєнного стану. Фактично, це дасть дозвіл на його націоналізацію.
Водночас, у російських банк продовжує збільшуватися кількість проблем. Так, “Сбєрбанк” заявив, що продав свій дочірній банк в Австрії. Як заявили самі представники банку, “це зумовлено поточною ситуацією у світі”.
Нагадаємо: хто і чому може не сплачувати борги за комунальні послуги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.