Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Цінь Ган також заявив, що Китай стежитиме за експортом товарів подвійного призначення і взагалі хоче допомогти у пошуках мирного шляху вирішення війни
На фоні злитих у мережу секретних документів Пентагону, де зазначалося, що Китай має намір продавати рф зброю, міністр закордонних справ КНР Цінь Ган у ході пресконференції зі своєю німецькою колегою Анналеною Бербок заявив, що Піднебесна не планує продавати озброєння жодній із сторін війни в Україні й стежитиме за експортом товарів подвійного призначення.
"Китай не передаватиме зброю сторонам конфлікту і, відповідно до норм і законів, регулюватиме експорт товарів подвійного призначення", - повідомив Ган.
При цьому міністр закордонних справ КНР підтвердив готовність Пекіна сприяти переговорам щодо пошуку мирного врегулювання конфлікту та зауважив, що всі сторони мають залишатися "об'єктивними та спокійними".
"І хочу наголосити на одному моменті: роль Китаю в українському питанні, наша пропозиція, зводиться до одного - переконувати і сприяти переговорам, і ми не робитимемо нічого, щоб підлити олії у вогонь", – додав міністр.
У свою чергу, Бербок підкреслила, що Китай як постійний член РБ ООН має особливу відповідальність у справі врегулювання ситуації навколо України. При цьому Цінь Ган сказав, що "без визнання інтересів у сфері безпеки будь-якої конкретної сторони кризи та конфлікти є неминучими".
У злитих в мережу "секретних документах" Пентагона йшлося про те, що влада Піднебесної планує постачати летальну зброю росії на початку 2023 року, маскуючи відправки під товари цивільного призначення. Інформація про це була оприлюднена у статті The Washington Post, яка базується на даних російської розвідки.
Під час прослуховування служби зовнішньої розвідки росії, можливо, були отримані документи щодо цього плану. Згідно зі звітом, центральна військова комісія Китаю "схвалила додаткові постачання" зброї, проте бажає зберігати це у таємниці.
За даними одного із керівників Пентагону, перехоплення документів містить найдокладніші на сьогодні докази, що призвело до шквалу попереджень адміністрації президента США на адресу Китаю.
Китай засудив заяви США щодо війни в Україні та відмовився від примусу або "тицяння пальцем" з боку Вашингтона, який сам постачає велику кількість зброї до України. Проте, документи, що просочилися, свідчать про поглиблення відносин між рф та Китаєм.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що постачання китайського озброєння до росії буде ознакою того, що Пекін планує Третю світову війну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.