Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
В Китаї заявили, що інформація про плани побудувати підводний тунель до Криму є безпідставною
Китай відреагував на заяву про будівництво підводного тунелю в окупованому Криму. Там назвали цю інформацію "безпідставною". Коментувати її надалі відмовилися.
Про це на брифінгу заявив речник МЗС КНР Ван Веньбінь, пише Укрінформ. За його словами, Міністерство закордонних справ Китаю вважає повідомлення ЗМІ про нібито плани рф та Китаю побудувати підводний тунель до Криму безпідставними.
"Це повідомлення позбавлене підстав, я не коментуватиму його", - сказав представник китайського МЗС.
Раніше повідомлялося, що проєкт підводного тунелю створить політичні та фінансові ризики для Китаю. А китайські компанії можуть потрапити в пастку економічних санкцій, які США та ЄС наклали на рф.
24 листопада видання The Washington Post повідомило, що рф та Китай розпочали переговори щодо будівництва підводного тунелю, який з'єднає росію з окупованим півостровом. Таким чином рф сподівається створити транспортний маршрут, який буде захищений від атак ЗСУ, на відміну від Кримського моста.
Про участь Китаю свідчать перехоплені електронні листи, які надали журналістам WP українські чиновники. В одному з них йдеться, що залізнична будівельна корпорація CRCC "готова забезпечити будівництво залізничних і дорожніх об’єктів будь-якої складності в Кримському регіоні". Електронні листи також розкривають спроби Китаю зберегти у секреті свою участь в будуванні підводного тунелю.
За словами експертів, будівництво тунелю під Керченською протокою є технічно можливим і що Китай має необхідний досвід і обладнання. Цей проєкт коштуватиме росії щонайменше 5 мільярдів доларів й вимагатиме від російських військових захисту від атак не лише Керченської протоки, але й необхідних виробничих ділянок на березі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.