Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Барнаульський патронний завод в росії отримав із Китаю порох, якого достатньо для виробництва щонайменше 80 мільйонів патронів
Китайське державне військове підприємство Poly Technologies поставило росії великі партії бездимного пороху, який використовують для виробництва патронів та снарядів. Отримувачем компонентів був Барнаульський патронний завод.
Про це пише The New York Times.
За інформацією журналістів, таких випадків у 2022 році було мінімум два - це те, про що вони знають точно. Але не виключено, що Китай постачає росії порох, попри обіцянку Заходу не торгувати зброєю з країною-агресором, постійно.
"Барнаульський патронний завод у РФ отримав із Китаю порох, якого достатньо для виробництва принаймні 80 мільйонів патронів. Постачання було здійснено державною компанією Poly Technologies, яка вже перебуває під санкціями США за поширення ракетних технологій і надання підтримки Ірану", - повідомляє The New York Times.
Також видання пише про те, що держсекретар США Ентоні Блінкен під час виступу в Пекіні заявив, що КНР запевнила Штати у тому, що вони не надають летальну допомогу рф для війни проти України. Але держсекретар висловив стурбованість, що це може бути не так.
Відомо, що Барнаульський патронний завод випускає набої для автоматів Калашникова, а також снайперських гвинтівок. Він також спеціалізується на випуску спортивно-мисливських та бойових патронів, виробляє серію мішених установок та іншу супутню продукцію, яка має попит на світовому ринку. До війни це підприємство торгувало не лише з Китаєм, а й з країнами Заходу.
Як писав Інформатор, президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден назвав лідера Китаю Сі Цзіньпіна диктатором. Таку заяву він зробив під час благодійного заходу.
Ми також повідомляли, що Китай планує посилювати військовий зв’язок із Києвом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.