«Київ-Баскет» з великим рахунком програв лідеру, «Дніпро» здолав «Одесу»: результати ігрового дня Суперліги

«Прометей» продовжує йти без поразок.

Київ-Баскет не знайшов контраргументів проти чемпіона. Після серії поразок «Запоріжжя» схоже намацало свою гру.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на ФБУ.

У п'ятницю, 15 жовтня, відбулися чотири матчі розіграшу Суперліги. Відкривали ігровий день «Тернопіль» і «Запоріжжя». Господарі жваво провели стартові хвилини поєдинку і вийшли вперед на 6 очок. Однак під кінець шостої хвилини вже гості повели в рахунку. Ну а першу чверть все ж виграв «Тернопіль» - 18:16.

Друга десятихвилинка пройшла за повної переваги «Запоріжжя». Гості пішли у відрив і завершили першу половину матчу з перевагою в 13 балів.

По ходу третьої чверті перевага на користь «Запоріжжя» часом досягала 22-х очок. До честі гравців «Тернополя» слід сказати, що вони не припинили боротьбу. Розрив у рахунку став скорочуватися і за 35 секунд до кінця четвертої чверті становив 4 очки. Однак точно виконані Удрасом штрафні і 2 бали від Морозова зняли всі питання про переможця матчу.

У гості до «Київ-Баскет» приїхав чинний чемпіон України «Прометей». І вже зі старту гості стали відчувати себе господарями становища. «Прометей» повів 11:0, а «Київ-Баскет» перші очки набрав лише під кінець третьої хвилини зустрічі.

Поєдинок так і пройшов під диктовку «Прометея». Гості виграли кожну з чвертей і в підсумку домоглися переваги над київським клубом у 27 очок.

У поєдинку «Дніпро» - «Одеса» гості також повели в рахунку. Однак «Дніпро» швидко наздогнав суперника і виграв першу чверть 25:21. У другій десятихвилинці «Одеса» пішла в невеликий відрив, але точні кидки Санона і Шунделя перед кінцем першої половини матчу скоротили відставання «Дніпра» до одного очка.

Після перерви лідер змінювався кілька разів. А потім пішов ривок «Дніпра», що дозволив команді повести +10. Ну а в четвертій чверті господарі лише закріпили свою перевагу.

Завершували ігрову програму п'ятниці «Харківські Соколи» та «Хімік». При досить рівній першій чверті, «Хімік» програв другу десятихвилинку з різницею в 10 очок. Ще 8 очок переваги додали господарі у свій актив за підсумками третьої чверті. Ну а в заключному відрізку поєдинку харків'яни довершили розгром суперника, вигравши матч із різницею у 27 балів.

• «Тернопіль» - «Запоріжжя» 69:77 (18:16, 11:26, 20:24, 20:11);
  • «Київ-Баскет» - «Прометей» 63:90 (10:22, 16:24, 18:23, 19:21);
  • «Дніпро» - «Одеса» 83:71 (25:21, 16:21, 24:16, 18:13);
  • «Харківські Соколи» - «Хімік» 79:52 (18:15, 17:7, 20:12, 24:18).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 16 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі одинадцятого туру УПЛ «Шахтар» - «Зоря», а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.