«Київ-Баскет» в матчі з «Запоріжжям» зазнав першої поразки в сезоні

Після паузи відновилися матчі баскетбольної Суперліги.

Програючи перед заключною чвертю 11 очок, «Тернопіль» зміг переломити хід поєдинку. «Хімік» на останніх секундах не дозволив відігратися «Харківським Соколам».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 8 січня, трьома матчами поновився розіграш баскетбольної Суперліги. У першому матчі 2021 року «Хімік» приймав «Харківських Соколов». Стартова чверть пройшла за переваги господарів майданчика. Баскетболісти «Хіміка» закинули 5 триочкових кидків і виграли першу десятихвилинку 25:16. У другій чверті була більш рівна боротьба. «Хімік» збільшив розрив до 11-ти очок. Однак за чотири хвилини до перерви Граф вивів «Харківських Соколов» вперед. Кінцівка залишилася за «Хіміком», і перша половина матчу завершилася з рахунком 46:36.

Після перерви гравці «Хіміка» контролювали хід поєдинку, не дозволяючи супернику наблизитися занадто близько. На кінець третьої чверті перевага «Хіміка» досяг 14-ти очок. Але в заключній десятихвилинці гості змінили ситуацію на майданчику. «Харківські Соколи» почали скорочувати розрив у рахунку, і на 6-й хвилині програвали два очки. Така різниця збереглася до кінця поєдинку, не дивлячись на всі старання харківського клубу.

У другому матчі дня, в Тернополі, однойменний клуб приймав «Прометей» з Кам'янського. На початку матчу «Тернопіль» здійснив ривок, але «Прометей» швидко рахунок зрівняв, і на 5-й хвилині повів з різницею у 7 очок. В цілому чверть стала досить результативною, що завершилось з рахунком 24:29. У другій чверті господарі набагато надійніше зіграли в обороні, пропустивши всього 15 очок. Це дозволило «Тернополю» піти на перерву з перевагою у два очки (46:44).

В середині третьої десятихвилинки при рівному рахунку «Прометей» почав йти у відрив, довівши різницю до 11 очок на свою користь. Така перевага за 10 хвилин до кінця матчу давала гостям певну надію на загальний позитивний підсумок зустрічі. Однак гравці «Тернополя» дотримувалися іншої думки. На третій хвилині чверті Келхон поклав початок результативної серії господарів майданчика, а за три хвилини до кінця основного часу Кольченко зрівняв рахунок. «Прометею» не вдалося стримати атакуючий порив «Тернополя», в результаті виграв зустріч з різницею в 7 очок.

У заключному матчі п'ятниці зустрілися лідер чемпіонату «Київ-Баскет» і «Запоріжжя». Рахунок у грі точним триочковим кидком відкрив Мішула. Гості відповіли дальнім кидком Мальчевського, але Мішула знову закинув з-за дуги. На 5-й хвилині господарі вигравали вже з різницею у 10 очок. Однак на 8-й хвилині «Запоріжжя» скоротило відставання до одного очка, а завершилася чверть внічию 21:21.

На початку другої десятихвилинки Маяускас вивів команду гостей на три очки вперед. А на 3-й хвилині після дальнього кидка Сизова перевага «Запоріжжя» досягла дев'яти пунктів. За 4 хвилини до перерви після триочкового кидка Джейкобсона рахунок знову зрівнявся. І все ж перша половина матчу залишилася за гостями - на перерву команди пішли за рахунку 39:43.

Старт третьої чверті став логічним продовженням другої. «Запоріжжя» збільшило відрив спершу до семи очок, а потім і до чотирнадцяти. За всю чверть лідер чемпіонату заробив лише 15 очок, пропустивши 25.

На перших хвилинах четвертої чверті «Запоріжжя» збільшило перевагу до плюс шістнадцяти, але потім кияни почали потроху скорочувати різницю. За чотири з половиною хвилини до кінця основного часу «Київ-Баскет» програвав шість очок. На останній хвилині Близнюк закинув триочковий, і наблизив київський клуб до суперника на відстань чотирьох очок. Але в атаці у відповідь Мальчевський також відповів трьома очками. «Запоріжжя» втримало переможний результат, а «Київ-Баскет» зазнав першої поразки в сезоні Суперліги.

• «Хімік» - «Харківські Соколи» 79:77 (25:16, 21:20, 20:16, 13:25);
  • «Тернопіль» - «Прометей» 98:91 (24:29, 22:15 16:29, 36:18);
  • «Київ-Баскет» - «Запоріжжя» 81:87 (21:21, 18:22, 15:25 27:19);

Наступні матчі відбудуться 9 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про відсторонення Даяни Ястремський від змагань, про перемогу збірної США на молодіжному чемпіонаті світу з хокею і про поєдинки Української хокейної ліги .