Кремль хоче відправити на війну проти України першокурсників

Читать на русском

Курсантам не дозволяють спілкуватися з батьками, які виступають проти такого рішення

Читать на русском
Кремль хоче відправити на війну проти України першокурсників

Курсантам не дозволяють спілкуватися з батьками, які виступають проти такого рішення

У росії першокурсників військово-морської академії планують відправити до зони бойових дій в Україну. Після місяця навчань у виші, курсантів переселили в будівлю без ремонту та вікон, а їх казарму передали під потреби мобілізації. Щоб вони самовільного не залишили місця служби, за ними цілодобово спостерігають та охороняють.

Про це розповіли у Головному управлінні розвідки Міноборони України. Першокурсників військового навчально-наукового центру військово-морського флоту "Военно-морская академия имени Адмирала Флота Советского Союза Кузнецова" в санкт-петербурзі попередили про можливість відправки до зони бойових дій в Україну.

Батьки курсантів звернулися до керівництва академії, але у зустрічі їм відмовили. Першокурсники не можуть спілкуватися з батьками, адже за ними цілодобово спостерігають. 

Воєнна розвідка України нагадала, що у російських військових є можливості скласти зброю та зберегти своє здоров’я та життя. росіянам гарантують утримання згідно з нормами Женевських конвенцій. Для отримання інформації як здатися в полон, російським військовослужбовцям або їхнім рідним та близьким слід телефонувати за цілодобовими номерами: 066 580 34 98 або 093 119 29 84. Інформацію про здачу в полон можна також знайти у Telegram-каналі "Хочу жить".

Що цьому передувало 

21 вересня російський диктатор володимир путін у своєму зверненні оголосив про "часткову" мобілізацію. За його словами, призову на військову службу підпадають лише ті громадяни, які перебувають у запасі та ті, хто проходив службу в лавах Збройних сил рф і має певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід. За словами міністра оборони рф сергія шойгу, мова йде про нібито 300 тисяч осіб. Однак в опублікованому указі про мобілізацію засекречено один з пунктів. Як ми бачимо, під мобілізацію підпадають усі — першокурсники, чоловіки без бойового досвіду, багатодітні батьки, люди з інвалідністю, жителів тимчасово окупованих територій України. Тобто військово-політичному керівництву росії байдуже на тих, кого вони відправляють на війну в якості "гарматного м'яса".

Після оголошення часткової мобілізації в росії почалася хвиля протестів та підпалів військкоматів. З 21 вересня відбулося щонайменше 11 таких спроб. Підпали військкоматів почалися після повномасштабного вторгнення росії в Україну, але відбувалися із меншою частотою: за пів року відомо про близько 20 випадків. На акціях проти мобілізації силовики жорстко розганяли учасників та затримували їх. 

Нагадаємо, загарбники в Херсонській області не можуть знайти питну воду, тому тікають на інший берег. Крім того, росіяни почали "мобілізацію" медиків на Луганщині. 

Також Інформатор писав, Харківську область майже повністю звільнили від окупації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.