Катастрофа Бенфіки та розпач МЮ: 4 тур Ліги чемпіонів

Матчі пройшли у чотирьох групах

Ліга чемпіонів
Бенфіка втратила шанси на 1/8 фіналу, МЮ - аутсайдер групи А Фото: Gettyimages.com

У середу, 8 листопада, у Лізі чемпіонів відбулись матчі четвертого туру групового етапу. Свої поєдинки зіграли команди груп А, В, С та D. За їхніми підсумками визначились ще чотири команди, які забезпечили собі вихід у плей-оф.

Баварія, Реал Мадрид, Реал Сосьєдад та Інтер стали недосяжними для конкурентів. Вони приєднались до Манчестер Сіті та РБ Лейпциг. Тобто після чотирьох турів відомі вже шість учасників 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Група А

Копенгаген та Манчестер Юнайтед влаштували справжній трилер. Гойлунд на 3-й хвилині вивів манкуніанців вперед, а на 28-й хвилині оформив дубль. Втім ще до перерви Копенгаген зрівняв рахунок. Фернандеш ударом з пенальті повернув лідерство МЮ, але перемогу втримати гості не змогли. Лерагер та Барджі принесли Копенгагену три очки.

В іншому матчі групи Баварія обіграла Галатасарай. У переможців дублем відзначився Кейн.

• Копенгаген – Ман Юнайтед 4:3;
    Голи: Ель-Юнуссі, 45, Гонсалвеш, 45+9, Лерагер, 83, Барджі, 87 – Гойлунд, 3, 28, Фернандеш, 69 (пен).
  • Баварія – Галатасарай 2:1;
    Голи: Кейн, 80, 86 – Бакамбу, 90+3.

Катастрофа Бенфіки та розпач МЮ: 4 тур Ліги чемпіонів 1

Група В

Олександр Зінченко матч проти Севільї розпочав на лаві запасних. На поле українець вийшов у перерві, за рахунку 1:0 на користь своєї команди. На 64-й хвилині господарі закріпили перевагу. Зінченко відзначився жовтою карткою за неспортивну поведінку.

В матчі ПСВ – Ланс перемогу господарям забезпечив гол де Йонга на 12-й хвилині. В цій групі вся боротьба ще попереду.

• Арсенал – Севілья 2:0;
    Голи: Троссар, 29, Ракітич, 64.
  • ПСВ – Ланс 1:0;
    Гол: Люк де Йонг, 12.

Катастрофа Бенфіки та розпач МЮ: 4 тур Ліги чемпіонів 2

Група С

Андрій Лунін мав розпочати матч проти Браги на лаві запасних, але Кепа травмувався на розминці і українець вийшов у старті. І вже на 6-й хвилині Лунін врятував Реал, відбивши пенальті. В цілому Реал без особливих проблем здобув переконливу перемогу.

Взяв перше очко берлінський Уніон. Німецька команда добилась нічийного результату у матчі з чемпіоном Італії.

• Реал - Брага 3:0;
    Голи: Браїм Діас, 27, Вінісіус Жуніор, 58, Родріго, 61.
  • Наполі – Уніон Берлін 1:1;
    Голи: Політано, 39 – Фофана, 52.

Катастрофа Бенфіки та розпач МЮ: 4 тур Ліги чемпіонів 3

Група D

Реал Сосьєдад зі старту приголомшив Бенфіку із Луніним у воротах, забивши тричі за 21 хвилину. До того ж на 29-й хвилині Мендес не реалізував пенальті. Оговтатись від такого португальська команда не змогла, хоча гол Рафи Сілви на початку другого тайму і подарував Бенфіці промінь надії. Бенфіка втратила шанси на вихід із групи і посперечається з РБ Зальцбург за місце у Лізі Європи.

Інтер здолав РБ Зальцбург і забезпечив собі вихід у плей-оф Ліги чемпіонів. Перемогу команді приніс влучний удар Лаутаро Мартінеса з одинадцятиметрової позначки.

• Реал Сосьєдад – Бенфіка 3:1;
    Голи: Меріно, 6, Оярсабаль, 11, Барренечеа, 21 – Рафа Сілва, 49.
  • РБ Зальцбург – Інтер 0:1;
    Гол: Лаутаро Мартінес, 85 (пен).

Катастрофа Бенфіки та розпач МЮ: 4 тур Ліги чемпіонів 4

Календар матчів

Матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів відбудуться 28 та 29 листопада. Шахтар в номінально домашньому матчі зіграє з Антверпеном.