"Вони можуть укласти угоду. А можуть не домовитися. Вони можуть колись бути російськими, а можуть колись не бути російськими."
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
У нещодавньому скандалі мене звинувачували у сексизмі та українофобії. У кліпі зважено, але переконливо показується, що всі ці закиди – не що інше, як неправдиве викривлення фактів та перебільшення.
Компанія оновила умови реєстрації
Віртуальні банківські картки Revolut перестали бути доступними для українських переселенців у Європейському союзі. Зокрема, не можна оформити нові.
На це скаржаться клієнти, передає The Village Україна. За допомогою таких карток українці в Європі могли розраховуватися у місцевій валюті або знімати готівку. Програму пов’язували з українським банківським рахунком.
Згідно оновлених вимог реєстрації, нові клієнти з Україну мають підтвердити право на проживання в ЄС, щоб оформити таку картку. Таку відповідь надали журналістам у Revolut.
Водночас нові вимоги не вплинуть на роботу з клієнтами, які вже користувалися сервісом. За даними Revolut, таких вже понад 500 тисяч.
Компанію у 2015 році заснували українець Влад Яценко та росіянин Микола Сторонський. Вона об’єднує широкий спектр банківських послуг, серед яких: користування платіжними картками, обмін валют, торгівля акціями, товарами та навіть цифровими активами.
Навесні 2022 року Revolut зробила свої сервіси доступними для українських біженців в країнах ЄС. Для них скасували низку комісій, спростили процедуру оформлення віртуальних банківських карток та надали можливість користуватися власними грошима завдяки прив’язці до карток українських банків. Крім того, доступними зробили перекази грошей між картками, аналітику витрат і перекази за кордон.
Раніше Інформатор повідомляв, що наразі за кордоном знаходиться близько 6,3 млн українських біженців, які виїхали від початку війни та отримали відповідний статус. Здебільшого це жінки та діти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.