«Всі ключові питання можуть бути вирішені лише на рівні лідерів. І зустріч може бути із залученням президента США. Ми вважаємо, що подальша робота між делегаціями має сенс, якщо вона спрямована на підготовку зустрічі лідерів».
Усі п’ять персонажів у кліпі втілюють емоційні фрагменти внутрішнього світу. Баскетболіст символізує боротьбу та напругу, бальна танцюристка ніжність і вразливість, крамп-танцівник уособлює біль і агресію, брейкдансер хаос і емоційний дисбаланс, а персонаж у стилі Майкла Джексона це фасад спокою, за яким ховається справжнє “я”.
Обвал цін на капусту: вони знизились на 20% за один лише тиждень
Ціни на овочі та фрукти продовжують тішити: вони стрімко знижуються, натомість їхня якість висока. Услід за картоплею та кабачками різко здешевшала капуста. Лише за тиждень ціни на неї зменшились на 20% й упали до 12 гривень за кілограм.
Про це пише сайт інформаційно-аналітичного проєкту продовольчого ринку EastFruit.
Експерти кажуть, що ціна на капусту в Україні відчутно зменшилася порівняно з минулим роком. Наразі ціна на білоголову капусту в Україні в середньому на 44% нижча, ніж у першій половині липня 2022 року.І тенденція до зниження цін на цей овоч на українському ринку продовжується.
Лише минулого тижня він в середньому подешевшав на 20%. І зараз білоголову капусту можна придбати за 12-16 грн/кг ($0,33-0,44/кг), залежно від якості та обсягу партії.
Аналітики пояснюють, що умовах великої пропозиції та низького попиту, українські фермери все частіше змушені знижувати ціну на капусту. Гуртові компанії та роздрібні мережі закуповують капусту у невеликих обсягах для поточних продажів через обмежений інтерес споживачів. Також того, росте конкуренція на ринку через збільшення пропозиції, адже багато господарств почали активно збирати капусту середніх сортів після поліпшення погодних умов.
До слова, все це стосується не лише капусти. Як писав Інформатор, в Україні стало невигідно вирощувати малину. Ціна настільки низька, що навіть не покриває зарплати людям, які б її зібрали з кущів фермерських господарств. Багато господарств замислюються, чи потрібен їм такий бізнес. Якщо нічого не зміниться, вже скоро ми можемо залишитись без української малини на ринку.
А от кавунами цього року навряд чи зможемо поласувати вдосталь. Херсонських не буде через війну. А ціни на ті кавуни, що вирощують на Одещині, будуть досить високими, прогнозують експерти аграрного ринку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.