Камбек «Запоріжжя» і впевнена перемога «Прометея»

«Прометей» закріпився на третьому місці турнірної таблиці.

Ривок в кінці матчу приніс перемогу «Запоріжжю». «Прометей» виграв всі матчі домашнього бабблу.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ.

У суботу, 13 лютого, відбулися два матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. Обидві зустрічі проходили в Кам'янському. У першому поєдинку дня на майданчик вийшли «Запоріжжя» і «Хімік». Перші очки в матчі заробив гравець «Запоріжжя» Тихонов, а Кеффі підтримав його почин. За чотири хвилини «Хімік» набрав 8 очок, причому всі вони були на рахунку Войноловича. Потім команда з Южного повела + 6, а в кінці чверті за дві хвилини ігрового часу збільшила свою перевагу до чотирнадцяти очок.

На початку другої чверті «Запоріжжю» вдалося скоротити відрив до дев'яти очок. Однак через дві хвилини різниця знову досягла чотирнадцяти балів. «Запоріжжя» спробувало відіграти відставання, але «Хімік» цього не допустив і виграв першу половину матчу 42:29.

Після перерви «Запоріжжя» повільно але впевнено почав скорочувати різницю в рахунку. До середини третьої чверті відрив «Хіміка» скоротився до шести очок. Запорожці підібралися до суперника на відстань трьох очок, але на останній секунді Антипов збільшив різницю до п'яти балів.

«Запоріжжя» швидко зрівняло рахунок. Однак до середини чверті «Хімік» повів + 7. І тут гравці «Запоріжжя» зробили ривок 14: 0. І за 40 секунд до кінця основного часу матчу вже вони вели з різницею в сім балів. Від такого удару «Хімік» вже не оговтався і програв матч.

У другому поєдинку в Кам'янському «Миколаїв» в якості номінальних господарів зустрівся з «Прометеєм». «Миколаїв» провів дві результативні атаки і повів 4: 0. Під кінець третьої хвилини рахунок став нічийним - 8: 8. Перевага поступово перейшла до «Прометею». Клуб з Кам'янського повів + 6, а чверть команди завершили з рахунком 17:24.

На початку другої чверті «Миколаїв» спершу пропустив атаку суперника, а потім зрівняв рахунок, відігравши 9 очок відставання. Однак «Прометей» знову потроху став відриватися від суперника. Різниця в рахунку була невелика, і чаша ваг могла схилитися як в одну, так і в іншу сторону. Все ж «Миколаїв» зміг відігратися, завершивши першу половину матчу внічию - 42:42.

Після перерви, за п'ять хвилин «Прометей» відірвався на 10 очок. До кінця третьої чверті до цій перевазі додалося ще 4 бали. У заключній десятихвилинці номінальні господарі змогли повернутися до десятиочкового відставання, але на більше у гравців «Миколаєва» не вистачило сил. «Прометей» виграв зустріч з різницею у 15 очок, таким чином перемігши у всіх трьох матчах домашнього бабблу.

• «Запоріжжя» - «Хімік» 72:68 (11:25, 18:17, 20:12, 23:14);
  • «Миколаїв» - «Прометей» 75:90 (17:24, 25:18, 15:29, 18:19);

Наступні матчі Суперліги відбудуться 14 лютого. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки матчів 14-го туру УПЛ,про результати матчів баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .