Камбек «Сокола» і велика перемога «Кременчука»

«Кременчук» та «Сокіл» продовжили напружену боротьбу за друге місце.

Програючи по ходу матчу три шайби, «Сокіл» зумів відіграти відставання і вирвати перемогу у київському дербі. «Кременчук» відправив шість сухих шайб у ворота аутсайдера.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua.

У неділю, 20 грудня, відбулися два поєдинки дев'ятнадцятого туру Української хокейної ліги, в яких «Кременчук» приймав «Білий Барс», а в київському дербі «Крижані Вовки» грали з «Соколом».

У Кременчуці на арені «Айсберг» чинний чемпіон України зустрівся зі «Білим Барсом»,який займає останнє місце в турнірній таблиц. Господарі відкрили рахунок на кінець другої хвилини матчу, реалізувавши вихід «два в один». Після передачі Горлушко Пукса відправив шайбу в порожній кут воріт. Практично аналогічний момент знову виник біля воріт гостей, але гравці «Кременчука» зробили зайвий пас і упустили шанс збільшити рахунок.

На початку другого періоду команди обмінювалися гострими атаками, але закинути нікому з суперників не вдавалося. Грабовецький виявився один перед воротами «Кременчука», але не зміг переграти Новицького. Гра йшла досить коректно, і перше вилучення сталося на 27-й хвилині - Денискин залишив «Кременчук» в меншості.

Грабовецький грубо порушив правила, заробив вилучення до кінця матчу, а «Кременчук» отримав 5 хвилин гри в більшості. І на 30-й хвилині гри Варава з п'ятачка відправив шайбу у ворота «Білого Барса». А ще за дві хвилини Ворона реалізував вихід один на один з Кучером і зробив рахунок 3: 0.

На 36-й хвилині Гриценко кистьовим кидком у верхній кут відправив четверту шайбу в ворота гостей. Тренер «Білого Барса» замінив голкіпера, випустивши на майданчик Полгородніка. Гості отримали чисельну перевагу 5 на 3, але втілити його в закинуту шайбу не змогли.

На початку третього періоду хокеїсти «Білого Барса» в черговий раз не змогли переграти Новицького, не реалізувавши вихід один на один. А на 55-й хвилині Ворона на п'ятачку підставив ключку і переправив шайбу під перекладину воріт гостей. Але на цьому «Кременчук» не зупинився, і на 59-й хвилині Денискин закинув шосту шайбу.

У Броварах «Крижані Вовки» приймали «Сокіл». «Вовки» відкрили рахунок на 8-й хвилині матчу. Анкудинов поборовся з гравцем «Сокола», змусивши того втратити шайбу, а потім отримав пас на п'ятачку і точно кинув під поперечину. «Сокіл» кинувся відіграватися, але Морозову і Павленку не вдалося пробити Стельмаха. На 19-й хвилині Хеффернан кидком в порожній кут завершив комбінацію «Крижаних Вовків». Кубрицький не встиг переміститися і закрити собою ворота.

Вже на 17-й секунді другого періоду Хеффернар зіграв на добиванні, проштовхнувши шайбу у ворота Кубрицького. У гравця «Крижаних Вовків» при спробі викинути шайбу із зони зламалася ключка. Гравці «Сокола» моментально перехопили шайбу, і Рубан кидком під поперечину скоротив різницю в рахунку. На 31-й хвилині «Сокіл» знову відібрав шайбу в зоні суперника, і тепер уже Павленко відзначився голом.

Третій період також почався швидким голом. На 23-й секунді Олендаренко кидком від синьої лінії відправив шайбу під перекладину і зрівняв рахунок. «Вовки» на 40 секунд отримали перевагу 5 на 3, але відзначитися не змогли. А на 52-й хвилині «Сокіл» вперше в матчі вийшов вперед - Смирнов в падінні відправив шайбу в ворота, і слідом за нею залетів туди сам. На 55-й хвилині Голубич відправив п'яту шайбу в ворота « Вовків», реалізувавши чисельну перевагу. За 7 секунд до кінця матчу Павленко кидком в праву дев'ятку воріт Стельмаха встановив остаточний рахунок в матчі. Програючи 0: 3, «Сокіл» закинув 6 шайб поспіль і здобув перемогу.

• «Кременчук» - «Білий Барс» 6: 0 (1: 0, 3: 0, 2: 0);
  • «Крижані Вовки» - «Сокіл» 3: 6 (2: 0, 1: 2, 0: 4).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 23 грудня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу жіночої збірної України зі спортивної гімнастики на чемпіонаті Європи, про жеребкування 1/4 фіналу розіграшу Кубку України з футболу, про матчах баскетбольної Суперліги,а також про поєдинки Української хокейної ліги .