У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Глава Чечні вважає зрадниками військових, які здалися українцям у полон, та не хоче їх бачити
Допоки в Україні радіють кожному зі 130 полонених, повернених на Великдень додому за масштабним обміном в кілька етапів, у росії з ними не хочуть вітатися. Головний чеченський бойовик Рамзан Кадиров відмовився від зустрічі з п'ятьма своїми "братами по зброї", а вимагає, щоб вони негайно поверталися назад на поле бою в Україну.
Про це він написав у своєму Telegram-каналі.
"Я вважаю, що у чеченського воїна не повинно бути причин опинитись в полоні", - зазначив Кадиров.
Він наголосив, що не потрібно виправдовуватись, що у тебе закінчились боєприпаси й ти не мав чим відбиватись. Бо треба розраховувати так, щоб боєприпасів і патронів тобі на все вистачило. Зауважимо, що "правильно розраховувати свій боєкомплект" мовою військових означає "остання куля - для себе", тобто треба застрелитись, але не здатися.
Водночас Кадиров стверджує, що цінує життя своїх людей і тішиться, що вони живі. Однак, радить їм повернутись на передову й довести, що вони хотіли воювати, а не шукали можливості скласти зброю і здатись українцям, аби врятуватися.
"У них є шанс довести собі, товаришам, командиру, країні, що такий крок був вимушеним. Що присяга, обов'язок і честь - понад усе", - написав чеченський воєнний злочинець Кадиров.
Напередодні Великодня вдалось організувати масштабний обмін полоненими в декілька етапів, і 16 квітня українські захисники змогли потрапити до своїх рідних за святковий стіл. Серед звільнених - захисники Бахмута і Соледару. Тих, кого вдається вирвати з лап окупантів, зустрічають як героїв, дякують їм за мужність і те, що змогли пережити полон.
Люди мають час на повноцінну реабілітацію, ними займаються медики й психологи. Робота з повернення всіх українців триває далі, запевняють в Офісі президента України. За словами Андрія Єрмака, мета України - повернути усіх, хоча це дуже нелегке завдання.
Як повідомляв Інформатор, 10 квітня Україна повернула додому військовополонених, серед яких були й оборонці Маріуполя та Гостомеля. Вдалося обміняти сотню захисників та захисниць.
На початку березня вдалося провести інший масштабний обмін. Тоді додому змогли повернутися 126 захисників та 4 захисниці. Серед звільнених - 87 захисників Маріуполя, 71 з яких тримали оборону на “Азовсталі”.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.