Головна
Україна
Події
23:55, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що Чечню мобілізація не торкнеться, адже за час війни республіка "перевиконала план". Поряд з цим він похизувався "звитягами" своїх найманців у війні проти України. Сюжет із виступом Кадирова вийшов у вечірньому випуску новин на ЧДТРК "Грозний". За його словами, мобілізації у Чечні не буде, оскільки за час війни в Україні республіка "перевиконала план". Кадиров також зазначив, що у бойових діях взяли участь 20 тисяч чеченців. Нібито регіон перевиконав "спущений план" на 254%, але про який план мова йде, ким і яким чином він був затверджений, не уточнювалося. Варто зазначити, сьогодні Кадиров розкритикував обмін полоненими між Україною та Росією, у ході якого було звільнено 215 осіб, у тому числі бійці та командири "Азова". Заяви Кадирова про участь його найманців у війні проти України На початку серпня глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що до участі на війні в Україні готові близько 19 тисяч жителів республіки. Глава регіону, який став найбільшим плацдармом для відправки солдатів у зону бойових дій, регулярно звітує про кількість підготовлених сил, проте об'єктивність таких оцінок викликає у експертів серйозні сумніви. 15 вересня Рамзан Кадиров заявив, що глави російських регіонів мають провести "самомобілізацію" та підготувати добровольців для відправки на війну в Україні, не чекаючи оголошення Кремлем воєнного стану. На думку голови Чечні, якщо кожен регіон підготує хоча б одну тисячу добровольців – "питання вирішення завдань спецоперації можна було б закрити в найкоротший термін". Нагадаємо, 21 вересня президент Росії Володимир Путін оголосив про "часткову мобілізацію", що миттєво викликало хвилю протестів в містах Росії. Поряд з цим багато росіян вирішили втекти з країни. Були зафіксовані черги на пуктах пропуску з Фінляндією, Грузією, Казахстаном. Президент України Володимир Зеленський порадив росіянам виходити на протести або здаватися в полон, щоб не загинути на війні в Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Кадиров: в Чечні мобілізації не буде

Читать на русском

Рамзан Кадиров заявив, що указ президента Росії Володимира Путіна про мобілізацію не буде виконуватись у його республіці.

Читать на русском
Кадиров: в Чечні мобілізації не буде

Рамзан Кадиров заявив, що указ президента Росії Володимира Путіна про мобілізацію не буде виконуватись у його республіці.

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що Чечню мобілізація не торкнеться, адже за час війни республіка "перевиконала план". Поряд з цим він похизувався "звитягами" своїх найманців у війні проти України.

Сюжет із виступом Кадирова вийшов у вечірньому випуску новин на ЧДТРК "Грозний". За його словами, мобілізації у Чечні не буде, оскільки за час війни в Україні республіка "перевиконала план".

Кадиров також зазначив, що у бойових діях взяли участь 20 тисяч чеченців. Нібито регіон перевиконав "спущений план" на 254%, але про який план мова йде, ким і яким чином він був затверджений, не уточнювалося.

Варто зазначити, сьогодні Кадиров розкритикував обмін полоненими між Україною та Росією, у ході якого було звільнено 215 осіб, у тому числі бійці та командири "Азова".

Заяви Кадирова про участь його найманців у війні проти України

На початку серпня глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що до участі на війні в Україні готові близько 19 тисяч жителів республіки. Глава регіону, який став найбільшим плацдармом для відправки солдатів у зону бойових дій, регулярно звітує про кількість підготовлених сил, проте об'єктивність таких оцінок викликає у експертів серйозні сумніви.

15 вересня Рамзан Кадиров заявив, що глави російських регіонів мають провести "самомобілізацію" та підготувати добровольців для відправки на війну в Україні, не чекаючи оголошення Кремлем воєнного стану. На думку голови Чечні, якщо кожен регіон підготує хоча б одну тисячу добровольців – "питання вирішення завдань спецоперації можна було б закрити в найкоротший термін".

Нагадаємо, 21 вересня президент Росії Володимир Путін оголосив про "часткову мобілізацію", що миттєво викликало хвилю протестів в містах Росії. Поряд з цим багато росіян вирішили втекти з країни. Були зафіксовані черги на пуктах пропуску з Фінляндією, Грузією, Казахстаном.

Президент України Володимир Зеленський порадив росіянам виходити на протести або здаватися в полон, щоб не загинути на війні в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.