Після повернення “дикого” у альбомі «Друге Пришестя» я ніби вперше за довгий час видихнув. Немає нічого ціннішого, ніж повернути собі себе. Я відчув, як мої люди теж кайфанули від цього повернення — від того нерва, крику, болю, жорсткості й чесності, які давно просилися назовні.
У межах України дистанційна робота допускається
Кабмін прийняв ухвалу, яка забороняє працівникам держпідприємств працювати дистанційно за межами України.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на постанову №481.
Так, з 3 травня керівникам та співробітникам держпідприємств працювати віддалено за межами України заборонено. Тепер це буде можливе лише при оформленні відрядження.
У межах України дистанційна робота допускається. А ті працівники держпідприємств, які поїхали за кордон у воєнний час, будуть зобов'язані повернутись до України. Інакше їх звільнять.
Нагадаємо, ООН виділила Україні 50 мільйонів доларів.
Крім того, Канада відправляє до Польщі військових для допомоги українським біженцям.
Також Інформатор писав, що Італія надасть біженцям з України дозвіл на проживання терміном на 1 рік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.