Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Резніков привітав нових заступників у команді
У вівторок, 21 лютого, Кабінет Міністрів призначив нових заступників міністра оборони. Ними стали Віталій Дейнега та Андрій Шевченко. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.
Так, Віталія Дейнегу призначили заступником міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Андрій Шевченко займе посаду заступника міністра оборони з питань європейської інтеграції.
"14 лютого Уряд підтримав також подання про призначення першим заступником міністра генерал-лейтенанта, Героя України Олександра Павлюка. Це безперечне посилення команди міністерства. Попереду ще багато викликів і кропіткої роботи! Вітаю у команді!", - написав Резніков.
Андрій Шевченко працював у журналістиці з початку 1990-х років, зокрема був кореспондентом на каналі УТ-1, каналах «1+1» та «Інтер», Новому каналі, у 1999-2003 році працював кореспондентом «Голосу Америки», у 2003-2005 роках працював на посаді шеф-редактора та ведучого новин на 5 каналі. У 2005 році Шевченко був віцепрезидентом Національної телекомпанії України. У 2006-2014 роках був народним депутатом Верховної Ради V, VI і VII скликань від Блоку Юлії Тимошенко та партії «Батьківщина». У 2007-2012 роках був першим заступником голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації. У вересні 2015 року указом президента Петра Порошенка Андрій Шевченко призначили на посаду посла України у Канаді, звідки звільнили у серпні 2021 року.
Віталій Дейнега у 2014 році, після початку російської агресії на сході України, створив фонд «Повернись живим» і очолював його до 2020 року. Певний час він був також ведучим власного відеоблогу на 24 каналі. 25 лютого 2022 року, на другий день після початку повномасштабного вторгнення росії, Дейнега став ініціатором та співзасновником медіапроєкту «Український свідок». Головне завдання проєкту – документування подій війни та поширення створених фото і відеоматеріалів в Україні й за кордоном.
У Збройних силах України та Міністерстві оборони за результатами внутрішніх аудитів до відповідальності притягнули 621 людину. З них — до матеріальної відповідальності – 497 посадових осіб; до дисциплінарної відповідальності – 124 посадові особи. Раніше працівники ДБР повідомили про підозру нещодавно звільненому заступнику Міністра оборони України, який відповідав за тилове забезпечення. Він лобіював укладення договорів про постачання продуктів для військових за завищеними цінами, а також закупівель бронежилетів, касок, одягу та інших речей для потреб Збройних сил України низької якості на загальну суму понад 1 мільярда гривень. Всі договори укладалися за повною передплатою. Посадовець не тільки знав про факти постачання неякісної продукції, а й здійснював тиск на підлеглих для прийняття неякісної продукції на військові склади та організацію повторних проведень лабораторних випробувань бронепластин, які не витримали первинних випробувань.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив створити оновлену систему закупівель для армії. Для цього з'явиться робоча група для реалізації цього завдання. За його словами, це буде "оновлена система, яка забезпечить дотримання секретності та публічний контроль за закупівлями".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.