“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Під час перемир'я сторони можуть провести обмін заручниками
У Каїрі відбувся черговий етап переговорів щодо припинення вогню між Ізраїлем та ХАМАС. Очікується до перемир'я між сторонами настане вже за кілька днів. Щодо посередників, то ними у цьому процесі стали США, Катар та Єгипет.
Про перебіг переговорів 4 травня повідомило видання CNN. Зазначається, що під час цього раунду зустрічі майже досягли прогресу в обговоренні технічних аспектів угоди. Потрібно всього кілька днів, щоб завершити певні моменти. Ймовірно під час цього перемир'я проведуть обмін полоненими.
"Очікується, що переговори щодо остаточної угоди між двома сторонами займуть ще кілька днів. Переговорники досягли прогресу з технічних аспектів потенційної угоди, але два ізраїльські джерела кажуть, що завершення самої угоди може тривати тиждень.", – йдеться у повідомленні.
У видання заявили, що саме у цей час будуть обговорені найменші деталі угоди й тільки після цього її підпишуть. Для остаточного ж її укладення знадобитися десь тиждень. Проте у США дивляться на цю ситуацію з "обережним оптимізмом", бо всі попередні домовленості провалювались останньої миті через ХАМАС.
Бойовики ХАМАС напали на Ізраїль у жовтні минулого року. Тоді вони вбили кілька сотень ізраїльтян та понад 200 людей захопили у полон. Згодом вони обміняли близько 100 з них, а решта так і знаходиться у ворога.
Саме тому Ізраїль проводить всілякі перемовини, тільки щоб забрати у ХАМАС своїх громадян. Влада країни навіть пішла на шантаж та заявила, що у разі не погодження на звільнення заручників, ізраїльська армія почне воєнну операцію у місті Рафах.
Натомість президент США Джо Байден сказав, що вторгнення у Рафах буде "червоною лінією". Єврокомісар Урсула фон дер Ляєн теж вважає такі плани Ізраїлю "абсолютно неприйнятними" й навіть пригрозила санкціями ЄС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.