Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Втратив гроші, але зберіг душу
Як розповів співак Іво Бобул, йому ще до війни пропонували непогані гроші, щоби артист переїхав до росії на постійне місце проживання. Однак ні привабливі умови, ні великі суми не змогли змусити артиста залишити Україну. На думку Іво Бобула, не все у світі вимірюється грошима.
Здавалося б, суто українське явище Іво Бобул має бути затребуваним лише в Україні. Але, як розповів сам артист телеканалу «Дом», йому одного разу пропонували переїхати до росії. Причому пропозиція підкріплювалася матеріально. І такими сумами, яких на батьківщині співаку ніхто ніколи не пропонував.
«10-15 тисяч доларів за концерт. Тут були зовсім інші ціни. Тебе тут свої ж ставили в нуль. Але я все одно був принципово українським. Це не якісь високі слова, це моя думка. Я міг виїхати не тільки до росії, а й до США. Втратити та не знайти – це дуже важко. Все-таки тут мене знають краще, ніж деінде: в росії чи в Америці. Втратити та не знайти я не маю права».
Також згадали українських артистів, котрі навіть після початку повномасштабного вторгнення не припинили співпрацювати з країною-агресором. Як з'ясувалося, Іво Бобул таких артистів не засуджує – вважає, що він не має такого права.
«До війни і я туди їздив. Запрошували – їздив. Але коли війна почалася, я зрозумів, що це мій дім. Все. З багатьма я не розмовляю. Мені вже з росії і не пишуть, бо я сказав: хлопці, нам не по дорозі. Просніться, подивіться, що ви робите. Потім будемо говорити. А ті, хто поїхав попри війну, вони самі собї хазяї. Я не маю права засуджувати».
Раніше Інформатор писав, як Філіп Кіркоров зіпсував кар'єру Іво Бобулу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.