Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Супергерой нашого часу
Наступного року співаку Іво Бобулу виповниться 70 років. Бобул – це явище на українській естраді, яке то з'являється, то зникає. Виявляється, довгий час співак був у тіні у тому числі і через Філіпа Кіркорова.
Іво Бобул був трохи відомий у СРСР, трохи в 90-х, трохи в нульових. Зараз, у свої 69, він популярний, як у жоден із цих періодів. Звісно, краще пізно, ніж ніколи. Але що заважало талановитому виконавцю прогриміти раніше? Виявляється, ціла низка причин.
Перша причина – прізвище та національність. Як розповів артист Youtube-каналу ЖВЛ, він наполовину українець, наполовину румун.
«На самому початку моєї кар'єри мені казали: або змінити прізвище, або змінити національність. Я відповідав, що ні того, ні іншого робити не буду».
Друга причина – у Палаці «Україна» артист, за його словами, виступав лише тоді, коли туди приїжджав відомий співак Олександр Сєров – він запрошував Бобула до своєї програми. Решту часу Іво Васильовичу шлях туди було закрито. Популярність артиста тоді визначалася частотою появи його пісень на радіо та телебаченні. Там Бобула не було, бо він був «неформат». Неформат, за словами артиста, означає, що він не хотів платити за те, щоб його пісні звучали у телевізійних ефірах та на радіо.
«Навіщо мені той Бобул, якщо я запрошу Кіркорова та зароблю багато грошей. А як я можу конкурувати з Кіркоровим, коли для мене закрито і телебачення, і радіо?».
В останні роки Іво Бобул став популярним завдяки гурту ТНМК, який заспівав про нього гумористичну пісню, де Бобул постає у вигляді супергероя, який допомагає всім людям. А також завдяки платформі Тік Ток, де молодь записує різноманітні відео під музичний супровід Бобула.
Як каже артист, якби він мав можливість віддячити всім молодим людям, які популяризують його творчість завдяки сучасним майданчикам, він би накрив для них величезну «поляну».
Після повномасштабного вторгнення росії Іво Бобул регулярно дає благодійні концерти, а зібрані гроші перераховує Збройним Силам України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.