Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Холдери наразі контролюють 75% BTC, що перебувають в обороті
За 2023 рік довгострокові власники біткойнів додали до своїх активів понад 1,10 мільйона BTC на суму 33 мільярдів доларів. І це новий історичний максимум.
Як повідомив мережевий аналітик Алі, спираюсь на дані компанії Glassnode, що з кожним роком кількість біткойну в руках саме холдерів збільшується. Наразі мові йде про 14,52 мільйона BTC, які контролюють довгострокові власники. Це еквівалентно 75% обігу всієї криптовалюти цього типу.
"Це досягнення може свідчити про те, що HODLing є кращою динамікою ринку серед зрілих інвесторів або довгострокових власників біткойнів", – зазначив Алі.
За підрахунками, межа біткойна наразі становить близько 400 мільярдів доларів. Це підтверджує те, що постійний потік капіталу надходив до криптоактиву протягом 2023 року. Згідно з даними Glassnode, протягом останніх п’яти років чисті потоки від китів до обміну коливалися в межах 5000 BTC на день. Але у червні та липні приплив біткойн-китів зберігав більш високі відхилення – від 4000 до 6500 BTC/день.
Long-term #Bitcoin holders have added over 1.10 million $BTC to their holdings over the past year, worth around $33 billion! pic.twitter.com/uDHaiqpC21
— Ali (@ali_charts) July 28, 2023
Fundstrat Research передбачив, що ціна біткойна може зрости на 521% від поточного рівня, тобто до 180 000 доларів. Вона протримається до очікуваного зниження вдвічі у квітні 2024 року після халвінгу. За словами експертів Fundstrat, на тлі цих прогнозів біткойн може створити додаткові 100 мільйонів доларів щоденного попиту.
Раніше Інформатор писав, що основні криптовалюти втрачають позиції. Також повідомляли, що Велика Британія відмовилася сприймати біткоїн як азартну гру.
Власник біржі KuCoin розповів, для чого створювали Біткоїн. За його словами, це робили не для конфіденційності переказів та платежів. Її роль – засіб обміну. Саме вона дозволяє власникам хеджувати ризики рецесії економіки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.