Війна закінчиться у 2025 році. Або її можна буде завершити мирними переговорами, або одна з воюючих сторін буде знищена
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Останній online» — це пісня, яка говорить про емоції, що супроводжують прощання, тому що обом буває не просто в цій ситуації. Кожен з нас, хто хоч раз переживав такий момент, той, коли потрібно відпустити когось, хто був важливим у нашому житті. Цей трек про конкретну мить — ту, коли в останній момент хтось когось не почув, промовчав..», — розповіла про свій хіт YALLA.
Власне найбільше довідок про інвалідність перевіряють серед податківців, у відсотковому співвідношенні йдеться про 32% працівників
В Україні тривають перевірки довідок від МСЕК щодо набутої у період війни інвалідності. Зараз аудит відбувається у відношенні одразу 1695 працівників з 30 держорганів. Серед тих, кого перевіряють, є митники, податківці, прокурори.
Про те, що в Україні перевіряють держслужбовців на предмет фейкової інвалідності, йдеться у повідомленні МОЗ. Так підкреслили, що перевірка відбувається на основі інформації, зібраної працівниками СБУ, ДБР та Офісу Генпрокурора. Саме за інформацією від цих структур і був сформований список.
У МОЗ також повідомили, що під перевірку потрапили працівники податкової та митної служб, а також прокурори. Найбільше перевірок зафіксовано щодо працівників податкової. У відсотковому значенні йдеться про 32% податківців. Далі слідують прокурори - 26%, митники - 17%, інші працівники держслужб - 25%.
У МОЗ також пояснили, що цифр може змінюватися у сторону збільшення через те, що інформація від СБУ, ДБР та ОГП постійно оновлюється. Загалом перевіряти працівників держорганів планують ще протягом двох місяців.
Слухання у справі скандальновідомої ексочільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи продовжуються і в ході одного із засідань суддів ВАКС розсмішила версія щодо походження сумок з доларами, які викинули з вікон помешкання обвинуваченої під час обшуків. Сторона захисту запевняла, що гроші у сумках не належать Крупі, а хто їх реальний власник - невідомо. Такі запевнення викликали лише посмішку у колегії суддів, представленої Дмитром Михайленком, Олександром Сименниковим і Миколою Глотовим. М'яко кажучи, аргументи захисту представників Феміди, не переконали.
У Києві очільниця міжрайонної МСЕК допомагала чоловікам отримати інвалідність третьої групи. Її послугами скористалися двоє військовозобов'язаних, один з яких вже втік з України. Жінці загрожує до семи років за ґратами.
Раніше Національна поліція разом зі Службою безпеки України викрили в хабарництві низку працівників військово-лікарських та медико-соціальних експертних комісій. Порушники вимагали гроші з військовозобов'язаних за встановлення фейкових висновків про придатність до військової служби. Їм загрожує до 8-10 років позбавлення волі.