У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Країна обігнала Китай по кількості населення
Індія стала найбільш густонаселеною країною світу із населенням у 1,4 млрд осіб та випередила за цим показником Китай.
Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на дані Організації об’єднаних націй (ООН). Населення Індії перевищило 1,428 мільярда осіб, що трохи більше, ніж у Китаї, де проживає 1,425 мільярда осіб. Сполучені Штати займають третє місце з чисельністю населення в 340 мільйонів.
Представники ООН з питань населення заявили, що наразі неможливо визначити точну чисельність населення Індії та Китаю, оскільки останній перепис в Індії проводився в 2011 році, а наступний, який мав відбутися в 2021 році, був відкладений через пандемію COVID-19. Незважаючи на те, що на обидві країни припадатиме більше третини світового населення в 8,045 мільярдів, зростання населення у них сповільнюється, хоча в Китаї набагато швидше, ніж в Індії.
Третя за величиною економіка Азії зараз населена майже п'ятою частини людства. Це більше, ніж усе населення Європи, Африки чи Америки разом. Поки що це стосується і Китаю, але очікується, що це зміниться, оскільки, за прогнозами, населення Індії продовжить зростати і досягне 1,668 мільярдів до 2050 року, тоді як населення Китаю скоротиться приблизно до 1,317 мільярдів.
Зростання чисельності населення додасть уряду прем'єр-міністра Нарендри Моді нагальності у створенні робочих місць для мільйонів людей, які виходять на ринок праці. Очікуєьтся, що Індія, де половина населення – це люди віком до 30 років, стане найбільшою економікою світу, що зростатиме найшвидше в найближчі роки.
Населення планети Земля вже досягло 8 мільярдів людей, згідно з підрахунками Організації Об'єднаних Націй та Фонду народонаселення ООН станом на листопад 2022 року. Останні прогнози показують, що населення світу може зрости приблизно до 8,5 мільярдів у 2030 році та до 9,7 мільярдів у 2050 році, а піку приблизно в 10,4 мільярда людей досягти протягом 2080-х років і залишатися на цьому рівні до 2100 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.