Ілон Маск ридає: Лукашенко показав "недорогу білоруську альтернативу Starlink" - відео

Читать на русском

Білоруський диктатор продемонстрував незрозуміле "чудо техніки" для військових, схоже на радіоприймач 1950-х років, яким збираються втерти носа Ілону Маску

Читать на русском
Маск, Лукашенко, Starlink
Олександру Лукашенко вірить, що десь приблизно так виглядає Starlink

Білоруський диктатор продемонстрував незрозуміле "чудо техніки" для військових, схоже на радіоприймач 1950-х років, яким збираються втерти носа Ілону Маску

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко оцінив нову розробку своїх військових. Вони показали якесь чудо науки й техніки, яке нібито працює не гірше від Starlink, але коштує копійки. Кажуть, що воно, хоч і виглядає не дуже, але ловить сигнал від супутника та роздає Wi-Fi від роутера. От тільки питання: а супутник і роутер - також білоруські? 

Демонстрацію "білоруського Starlink" влаштували на полігоні, куди приїхав Лукашенко. Якийсь опецькуватий білоруський полковник хвалиться, що розробив його сам дуже-дуже дешево. 

"Те, що Маск за мільярди доларів робив, ти розробив безплатно? Тобто, Маск нам не потрібен? Молодець!" - хвалить свого офіцера диктатор.  

Лукашенко все ж таки уточнює, чи працює ця штука на кшталт Starlink. Йому кажуть, що так і пояснюють принцип роботи:"Ловить сигнал від супутника та роздає Wi-Fi від роутера". Він слухає у пів вуха, але залишається задоволеним. 

 

Лукашенко і науковий прогрес

Нещодавно Лукашенко підписав наказ, який забороняє зберігати, ввозити, використовувати та виготовляти безпілотники усім громадянам. Для юридичних осіб та індивідуальних підприємців зробили виняток, але бюрократичної мороки тепер із дронами побільшало. Також у Білорусі діє цензура на низку творів світової класики. Зокрема, можна сісти до в'язниці за роман "1984" Джорджа Оруелла та інші книги цього автора. 

У білоруського диктатора досить своєрідне уявлення про багатство цього світу. Для себе, коханого, він збудував чергову резиденцію. Цього разу у домі білоруського глави знайшли незвичайний "душ вражень", дуже дорогі вітражі, а також золоті йоржики для унітазу. Чи буде там "білоруський старлінк за копійки", наразі невідомо. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.