Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Протиповітряна оборона України готова до викликів
У неділю, 8 жовтня, Юрій Ігнат, речник Повітряних сил Збройних Сил України, назвав пріоритетні завдання захисту неба країни. Зусилля протиповітряної оборони скерують у захист енергетики та критичної інфраструктури. До завдань сил ППО України також має входити захист продовольчого сектору.
Пріоритети захисту ППО України цієї зими озвучив Юрій Ігнат в ефірі телемарафону "Єдині новини".
"Ми будемо продовжувати зосереджувати зусилля в тих же напрямках, що і минулого року. Зрозуміло, що основний акцент буде зроблений на об'єкти енергетичного сектора, особливо в опалювальний сезон, а також на стратегічні об'єкти державного значення та об'єкти критичної інфраструктури", - розповів Ігнат.
За його словами, російські загарбники також планують удари по продовольчому сектору України. Ігнат також зауважив, що наявних систем захисту ППО України ще недостатньо.
"Також слід враховувати, що продовольчий сектор має бути включений до переліку об'єктів критичної інфраструктури, оскільки це один з напрямків атаки з боку Росії", - додав він.
Речник Повітряних сил ЗСУ наголосив, що протиповітряна оборона Україна готова до викликів. І зробить усе неможливе, щоб знищити усе вороже, що входить у повітряний простір країни.
Інформатор писав, що росіяни збираються збільшити виробництво безпілотників-камікадзе типу "Шахед", залучивши до цього Іран. Дані розвідки свідчать, що кремль збирається налагодити серійне виробництво дронів. Вони вже наростили темпи. Вже зараз росія виготовляє все більше й більше бойових БПЛА з кожним місяцем.
Таку інформацію озвучив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат у неділю, 8 жовтня. За його словами, виробництво "Шахедів" у Росії налагодили добре попри санкції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.