Хто в лісопарк, хто по дрова: Київ запасається енергоносіями

Читать на русском

Столиця зміцнює свою незламність дровами від фінського дровокола

Читать на русском
Хто в лісопарк, хто по дрова: Київ запасається енергоносіями
Фінський дровокол за півзміни виконує тижневу роботу десятьох робітників

Столиця зміцнює свою незламність дровами від фінського дровокола

У Києві на базі Дарницького лісопаркового господарства запрацювало обладнання для заготівлі деревини для потреб пунктів обігріву. Про це повідомивзаступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Це обладнання – верстат для розколювання деревини – фінський дровокол Palax. Він заготовлює 20 куб. м колотих дров за зміну – третину доби. Вручну такий обсяг мали б виконати десятеро робітників за п’ять днів. Тобто за півдня дровокол  виконує тижневу роботу цілої бригади чоловіків.

Розпилює фінський дровокол лише сухостійні та пошкоджені дерева, відповідним чином чіповані та зафіксовані в електронному обліку деревини. Запаси дров стануть у нагоді у пунктах обігріву в разі необхідності у випадку тривалого відключення електроенергії.

 Хто в лісопарк, хто по дрова: Київ запасається енергоносіями 1

«Київ продовжує нарощувати запас міцності на випадок надзвичайної ситуації. І ми використовуємо всі можливі альтернативні джерела постачання тепла. На базі Дарницького лісопаркового господарства встановлено потужний фінський дровокол Palax, який переробляє довгомірну деревину в колоті дрова для потреб пунктів обігріву», – пояснив Петро Пантелеєв.

 Нагадаємо, що у місті вже працює 531 пункт обігріву для киян, близько 60 котельних оснащено генераторами, що дозволяє не припиняти теплопостачання навіть під час відсутності електрики.

Хто в лісопарк, хто по дрова: Київ запасається енергоносіями 2

Раніше Інформатор розповідав, як сто років тому у схожій скрутній ситуації Київ та кияни рятувалися від морозів, обігріваючи житло дровами. Проблема вирубки лісів і парків столиці також стояла гостро.

Як ми вже писали, що економно топити дровами – питання актуальне. Враховуючи їх вартість та високу потребу на сезон. Високе споживання деревини при користуванні твердопаливним котлом може бути зумовлене переліком факторів. Втім, проблеми можуть бути легко усунені. Як зекономити дрова в твердопаливному котлі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.