Холостяк Терен нарвався на жителів Троєщини: Ви ще свиням хвости крутили

Ветеран війни Олександр Терен обурив деяких українців, коли висловився про один з житлових районів Києва

Холостяк бізнес
Захисник нашої країни планував побудувати бізнес, але не вийшло

Головний герой романтичного телешоу "Холостяк-13", ветеран війни, громадський діяч Олександр Терен (Будько) поділився історією, як він планував стати бізнесменом. 28-річний інфлюєнсер хотів відкрити кав'ярню, два роки намагався отримати грант. Йому це вдалося, але Терен стикнувся з деякими проблемами. Коли він їх озвучив – отримав на горіхи від жителів одного з районів Києва, яких обурило упереджене ставлення до цієї місцевості.

За словами захисника України, останні кілька років він звик, що якщо щось задумав – воно має вийти. Тож Терен серйозно поставився до старту свого бізнесу. В перший рік усе розписав, порахував, підготував. Але тоді нічого не вийшло – Олександр не підписав документи при подачі гранту.

"На другий рік уже відчував себе досвідченим грантожером. Тепер точно знав, що підписувати треба, тож шанси зросли в рази! Концепцію теж оновив: ветеранський простір/кав’ярня. Місце, де можна випити капуч (капучино. – Ред.) на банановому, зустріти ветерана, крикнути щось у мікрофон і бути пропущеним барменом без черги, бо, може, ти на протезі. І тут бац! Грант виграв! Усе, тепер я підприємець, бізнесмен, акула кавового ринку… Майже", – зазначив Терен.

Олександр Терен мріє відкрити свою кавярню в столиці Украхни
Олександр Терен хоче відкрити свою кав'ярню в столиці України

Для того, аби розпочати власну справу вже на практиці, Олександр почав шукати приміщення. Саме цей фрагмент розповіді ветерана війни і обурив користувачів соцмереж.

"Ціни на оренду – космос. Навіть зі знижками виходило 75 тисяч (гривень. – Ред.) без комуналки. Дешевші варіанти? Ну, хіба що на Троєщині або в місці без каналізації (як символічно). Я довго вагався, що робити. І зрозумів: якщо так вагаєшся, значить, час поки не настав. Тож я повернув грант і відклав ідею до кращих часів. Не всі наші бажання є справді бажаним. Не варто за щось триматися, якщо це змушує вас мучитися, відпустіть і ваше до вас прийде", – підсумував Терен.

І ось тут Олександра, який сам родом з Рівного, захейтили за висвітлення Троєщини у непривабливому світлі. Це один із найбільших житлових масивів Києва, розташований на лівому березі Дніпра, в межах Деснянського району. Він переважно багатоповерховою забудовою, зведеною в основному у 1980–1990-х роках. До цього Троєщина було селом. Зараз населення складає понад 300 тисяч осіб, що робить її одним із найбільш густонаселених районів Києва.

Розташування Троєщини на карті
Розташування Троєщини на мапі

У коментарях Терену дорікнули, що Троєщина активно розвивалась, коли Олександр ходив, умовно, під столом. Відповідати на критику у свій бік окремими публікаціями ветеран війни не став. Але зробив це в коментарях.

  • Троєщина не та? Може то ви забули звідки ви сам? Коли Троєщина вже розвивалася, ви ще свиням хвости крутили. До речі, на Трої є ветеранський простір, відомий у всіх соцмережах і української спільноті, "Ровесник". І там ніхто не каже "хіба що Троєщина". Ні гості, ні власники.
  • Що не так з Троєщиною? "Правий берег головного мозку" продовжується? Ох ці приїжджі зі своїми "жартиками".
  • Так а що не так з Троєщиною?

До речі, на перший коментар Терен відповів доволі різко: "Я вам хвоста не крутив". Чим порівняв українку, яка висловила свою думку, зі свинею.

Терен відповів на деякі з коментарів
Терен відповів на деякі з коментарів

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube