Хокейна Суперліга України: СК «Сокіл» зустрівся з «Альтаїром»

СК «Сокіл» продовжує боротьбу за друге місце у турнірній таблиці.

СК «Сокіл» та «Альтаїр» у регулярному чемпіонаті зіграли один з одним утретє. У всіх очних поєдинках київський клуб закидав щонайменше шість шайб.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua._

У четвер, 27 січня, відбувся поєдинок п'ятнадцятого туру хокейної Суперліги. У Броварах київський СК «Сокіл» приймав «Альтаїр» із Дружківки. Команди грали у таких складах:

СК Сокіл:  Яковлєв (Теплицький); Шуленін – Халіков, Міцкевич – Дорофєєв, Аміров – Петрухно (К), Моксунен – Фроленко; Костіцин (А) – Іванов – Шахворостов, Марченков – Мельников – Біляков, Манукян – Панков – Швецов, Собченко – Хірса – Олійник.

Альтаїр: Дьяченко (Печорін); Ігнатенко – Реснянський, Бортников – Раскін, Папуна – Мельник, Терьошин; Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Сидоренко – Крикля – Трандафілов (А), Кобиков – Дубський – Яйлов, Ханенко – Луговий – Данфорт.

Господарі з перших хвилин заволоділи ініціативою та провели кілька атак. Проте на 6-й хвилині СК «Сокіл» пропустив випад суперника і Коренчук кидком з гострого кута відкрив рахунок у матчі. СК "Сокіл" посилив тиск на оборону "Альтаїра", але гравці команди гостей зі своїми обов'язками успішно справлялися. Не допомогло киянам і видалення у складі «Альтаїру». А от опинившись у меншості, СК «Сокіл» рахунок зрівняв. На 17-й хвилині Шахворостов відірвався від захисників та розстріляв сітку за спиною голкіпера «Альтаїра» Дяченка.

СК "Сокіл" вийшов уперед на третій хвилині другого періоду. Кияни перехопили шайбу в зоні суперника, і Панков кидком із середньої дистанції відправив ігровий снаряд до лівого кута воріт «Альтаїра». Незабаром Панков міг відзначитись ще раз, але не переграв Дяченко у ближньому бою. Господарі продовжували грати першим номером, «Альтаїр» основну ставку зробив на контратаки. Дяченко відбив кілька небезпечних кидків і не дозволив СК «Сокіл» до кінця періоду збільшити перевагу в рахунку.

На початку четвертої хвилини третього періоду СК "Сокіл" відзначився втретє. Халиков кинув від синьої лінії, а Хірса, підставивши ключку, переправив шайбу у сітку. За півтори хвилини Дорофєєв відправив у ворота «Альтаїра» четверту шайбу. Наступна шайба влетіла у ворота гостей на 49-й хвилині – Дорофєєв кидком від синьої лінії реалізував чисельну перевагу. Оборона «Альтаїра», як кажуть, посипалася, і за кілька секунд Собченко зробив рахунок 6:1. За півтори хвилини до кінця основного часу Панков кидком під перекладину воріт «Альтаїра» підбив підсумок поєдинку.

• СК "Сокіл" - "Альтаїр" 7:1 (1:1; 1:0; 5:0).

Нагадаємо, що Суперліга – новий турнір утворений після конфлікту низки клубів із Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 29 та 30 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.