Хокейна Суперліга України: «Маріуполь» зустрівся з «Альтаїром»

У гості до "Маріуполя" приїхав аутсайдер Суперліги.

«Маріуполь» у домашньому матчі з «Альтаїром» не зазнав особливих проблем. Господарі майданчика домінували протягом усього матчу та могли закинути значно більше.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua .

У четвер, 23 грудня, відбувся поєдинок восьмого туру хокейної Суперліги. У Маріуполі місцевий хокейний клуб приймав «Альтаїр», який посідав останнє місце у турнірній таблиці. Команди грали у наступних складах:

Маріуполь:  Дуве (Тріфонів); Декало – Лисенко, Артамонов – Олексієв, Горічишников – Олендаренко, – Зуєв; Желнерівський – Твердохлібов – Казаковцев (А), Мільохін – Мазур (К) – Щербатов (А), Горище – Янішевський – Тютченко, Костиков – Ружніков – Севанькаєв.

Альтаїр: Дяченко (Терлецький); Ігнатенко – Раскін, Папуна – Мельник, Терьошин – Реснянський; Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Яйлов – Дубський – Ханенко, Трандафілов (А) – Крикля – Сидоренко, Кобиков – Данфорт – Олійник.

Маріуполь з перших хвилин взяв гру під свій контроль і провів кілька небезпечних атак. Одна з них завершилася взяттям воріт. На 6-й хвилині Горечишников кидком у правий верхній кут воріт «Альтаїра» відкрив рахунок у поєдинку. Господарі продовжили насідати на ворота суперника і змарнували кілька можливостей розвинути успіх. Рідкісні випади "Альтаїру" особливої ​​загрози володінням воротаря "Маріуполя" Дуве не несли.

Вдруге "Маріуполь" відзначився на четвертій хвилині другого періоду. Зуєв залишився без опіки з боку гравців оборони «Альтаїра» та з середньої дистанції розстріляв ворота Дяченка. За дві з половиною хвилини до кінця двадцятихвилинки Казаковцев кидком під перекладину зробив рахунок 3:0, реалізувавши чисельну перевагу.

У третьому періоді реалізація моментів у «Маріуполя» помітно покращала. На 46-й хвилині Щербатов влучним кидком вразив лівий кут воріт суперника. Через дві хвилини Артамонів потужним кидком від синьої лінії зробив рахунок 5:0. А ще через дві хвилини Мільохін з п'ятачка замкнув передачу партнера по команді. «Маріуполь» закинув шість шайб, а якби не впевнена гра Дяченка у перших двох періодах, то кількість пропущених «Альтаїром» шайб легко могла перевалити за десяток.

• "Маріуполь" - "Альтаїр" 6:0 (1:0; 2:0; 3:0).

Турнирная таблица

Турнірна таблиця

Нагадаємо, що Суперліга - новий турнір, утворений після конфлікту низки клубів з Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 24 та 25 грудня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .