Хокейна Суперліга України: «Білий Барс» зустрівся з «Маріуполем», СК «Сокіл» у Броварах зіграв із «Краматорськом»

Поєдинком із «Краматорськом» СК «Сокіл» розпочав тривалу домашню серію.

«Маріуполь» ще у першому періоді заробив перевагу у три шайби, а потім продовжив громити суперника. СК «Сокіл» та «Краматорськ» по черзі лідирували, а вирішальним фактором стала вдала гра гостей у більшості.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua.

У середу, 19 січня, відбулися два поєдинки хокейної Суперліги. Відкривали ігровий тиждень «Білий Барс» та «Маріуполь». Команди грали у таких складах:

Білий Барс:  Квасенко (Півгородник); Кулешов – Шистеров, Алексюк (А) – Наливайко, Селін – Грицюк, Неверов – Собко; Куцевич (К) – Ніконоров – Лісников (А), Говорушко – Семенов – Геворкян, Брага – Качан – Попережай, Удовіченко – Маландін – Микитюк.

Маріуполь: Трифонів (Дуве); Алексєєв – Олендаренко, Декало – Лисенко, Тунхузін – Кудряшов, Філімонов; Мільохін – Бойко – Щербатов (А), Горище (А) – Твердохлібов – Тютченко, Коваленко – Мазур (К) – Костиков, Зуєв – Ружніков – Янішевський.

Гості відкрили рахунок на початку третьої хвилини. Коваленко праворуч увірвався в зону «Білого Барса» і чарівно кинув у дальній нижній кут. А за хвилину Зуєв подвоїв перевагу «Маріуполя». Гості на досягнутому не зупинилися та провели ще кілька досить небезпечних атак. Відбившись від випадів суперника, "Білий Барс" відіграв одну шайбу - Ніконоров на 9-й хвилині реалізував чисельну перевагу. Через три хвилини Мільохін своїм точним кидком повернув «Маріуполю» перевагу у дві шайби. За хвилину до кінця першого періоду Бойко з передачі Мільохіна зробив рахунок 1:4.

На першій хвилині другого періоду Бойко відправив у ворота "Білого Барса" п'яту шайбу. Недовго довелося чекати наступного взяття воріт. Цього разу автором голу став Мільохін. А на 31-й хвилині Бойко кидком у ближній кут оформив хет-трик. На четвертій хвилині третього періоду Бойко провів свою четверту шайбу, реалізувавши чисельну перевагу. Через шість хвилин Тютченко залишився без опіки, отримав шайбу, прицілився та зробив рахунок 1:9. Ну а десяту шайбу у ворота господарів майданчика відправив Мільохін на 53-й хвилині. "Маріуполь" продовжував атакувати і на 58-й хвилині Мільохін наздогнав Бойка за кількістю покинутих у цьому матчі шайб.

У Броварах СК "Сокіл" приймав "Краматорськ". Склади команд:

СК Сокіл:  Яковлєв (Оганджанян); Дорофєєв (А) – Халіков, Шуленін – Міцкевич, Петрухно (К) – Фроленко, Моксунен – Аміров; Шахворостов – Іванов (А) – Костіцин, Мельников – Біляков – Марченков, Манукян – Панков – Олійник, Собченко – Хірса.

Краматорськ: Трус (Кучер); Ваулін – Берднікс, Мальцев – Кругляков, Афанасьєв (А) – Фірсов, Бабрусєв – Суховольський; Кобильник – Сьомочкін – Жвачкін (А), Тимченко – Сергієвський – Градович, Дуюн – Калінічев – Цілогородцев, – Сірченко – Середницький.

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі. Потім «Краматорськ» отримав чисельну перевагу та притиснув СК «Сокіл» до воріт, проте реалізувати більшість не зумів. А закинув "Краматорськ" на 10-й хвилині. Калінічев кистовим кидком відправив шайбу під перекладину воріт СК «Сокіл». Незабаром господарі мали змогу відігратися. Два гравці СК «Сокіл» без перешкод із боку оборони виїхали на голкіпера «Краматорська», проте Іванов не переграв Труса.

Після перерви характер гри не змінився. Було складно віддати перевагу якійсь із команд. І СК «Сокіл», і «Краматорськ» могли неодноразово відзначитися, але на останньому рубежі відмінно діяли голкіпери команд. На 31 хвилині господарям все ж таки вдалося зрівняти рахунок. Марченков покинув з-під захисника, а прикритий гравцями Трус під щитками пропустив шайбу у ворота. Незабаром СК "Сокіл" майже на дві хвилини отримав перевагу 5 на 3, проте оборона "Краматорська" на чолі з голкіпером вистояла. А пропустив «Краматорськ» уже на рівних складах. На 39-й хвилині Шахворостов кидком із середньої дистанції вивів господарів майданчика вперед.

Гравці СК «Сокіл» вирішили закріпити успіх та на початку третього періоду кілька разів досить небезпечно атакували. Хоч і важко, але оборона «Краматорська» з натиском господарів справлялася. Потім настала черга вже захисникам та голкіперу СК «Сокіл» грудьми стати на захист своїх воріт. Все ж таки «Краматорськ» свого домігся. Гості отримали чисельну перевагу і вже за кілька секунд Бабрусєв кидком від синьої лінії зрівняв рахунок. СК «Сокіл» знову отримав видалення і знову поплатився. На 52-й хвилині Сьомочкін вивів «Краматорськ» уперед, реалізувавши більшість. На останній хвилині основного часу СК «Сокіл» зняв голкіпера, проте успіху не досяг. Більше того, Краматорськ перехопив шайбу і Середницький кидав по порожніх воротах, але влучив у штангу.

• "Білий Барс" - "Маріуполь" 1:11 (1:4; 0:3; 0:4);
  • СК "Сокіл" - "Краматорськ" 2:3 (0:1; 2:0; 0:2).

Нагадаємо, що Суперліга - новий турнір, утворений після конфлікту низки клубів із Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 21 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.