Хокейна Суперліга України: «Білий Барс» зіграв із СК «Сокіл»

«Білий Барс» на домашньому майданчику зустрівся із сусідом за турнірною таблицею.

"Білий Барс" зумів перервати двоматчеву безгольову серію. Однак двох закинутих шайб виявилося замало для перемоги.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua .

У неділю, 26 грудня, відбувся поєдинок четвертого туру хокейної Суперліги. У Білій Церкві "Білий Барс" приймав СК "Сокіл". Команди грали у таких складах:

Білий Барс:  Квасенко (Півгородник); Селін – Грицюк, Алексюк (А) – Собко, Кулішов – Наливайко; Куцевич (К) – Качан (А) – Лісников, Брага – Геворкян – Попережай, Удовіченко – Собченко – Микитюк.

СК «Сокіл»: Яковлєв (Оганджанян); Дорофєєв (А) – Халіков, Міцкевич – Шуленін, Петрухно (К) – Аміров, Фроленко; Марченков – Шахворостов – Костіцин (А), Мельников – Біляков – Олійник, Курах – Малухін – Ніконоров.

«Білий Барс» два попередні матчі Суперліги провів без закинутих шайб і в сьогоднішньому поєдинку мав намір перервати таку неприємну серію. На початку зустрічі із СК «Сокіл» господарі отримали чисельну перевагу, але більшість реалізувати не змогли. Через кілька хвилин не використали чисельну перевагу та гравці СК «Сокіл». А відкрили рахунок гості на 11 хвилині. Ніконоров виявився спритнішим за захисників «Білого Барса» і з п'ятачка проштовхнув шайбу у ворота. У час, що залишився до перерви, глядачі закинутих шайб більше не побачили. Про це, швидше за все, СК «Сокіл» міг збільшити свою перевагу, ніж «Білий Барс» зрівняти рахунок.

Другу шайбу СК "Сокіл" закинув на третій хвилині другого періоду. Шуленін кидком від синьої лінії вразив лівий верхній кут воріт «Білого Барса». Незабаром господарі майже сорок секунд грали у форматі 5 на 3, але знову не змогли відзначитись. А на 29-й хвилині стався провал в обороні "Білого Барса". Шахворостов без опору з боку гравців оборони викотився до воріт та переграв Квасенка. Через чотири хвилини комбінація СК «Сокіл» завершилася влучним кидком у вже відкритий лівий кут воріт «Білого Барса». На останній хвилині другого періоду господарі змогли "розмочити" рахунок. У метушні біля воріт СК «Сокіл» гравцеві «Білого Барса» вдалося проштовхнути шайбу за лінію. А за секунду до сирени про закінчення другої двадцятихвилинки у воротах Яковлєва побувала ще одна шайба.

Початок третього періоду пройшов під час гри на зустрічних курсах. Команди по черзі проводили атаки, змушуючи голкіперів вступати у гру та постійно бути у напрузі. Шахворостов знову вийшов віч-на-віч, проте цього разу переграти голкіпера «Білого Барса» не зумів. Гравці СК «Сокіл» стали часто отримувати вилучення, ось тільки у «Білого Барса» гра в більшості сьогодні не ладналася. Гості організовано грали у захисті, а при нагоді проводили гострі контратаки. В одній з таких атак Марченко закинув у ворота «Білого Барса» п'яту шайбу. Усього за кілька секунд Шуленін зробив рахунок 2:6, реалізувавши чисельну перевагу. За 27 секунд до кінця матчу Дорофєєв закинув сьому шайбу, встановивши остаточний рахунок у матчі.

• "Білий Барс" - СК "Сокіл" 2:7 (0:1; 2:3; 0:3).

Турнирная таблица

Турнірна таблиця

Нагадаємо, що Суперліга - новий турнір утворений після конфлікту низки клубів із Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 27 та 28 грудня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .