У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Суд все одно призначить хлопцеві міру покарання
У Міністерстві цифрової трансформації запропонували стажування хлопцю із Запоріжжя, який розробив фейкову програму "Дія".
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Мінцифри.
"Після посту про хлопця, який створив фейкову копію "Дії", зі мною зв'язався Антон Геращенко. Йому сподобалася ідея про перевиховання до ІТ. Він вирішив її підтримати, організувавши нам зустріч", — повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров.
Федоров зустрівся з хлопцем і знайшов його "трохи сором'язливим, дуже розумним та начитаним".
Виявилося, що хлопець вміє програмувати й сам збирає дизайн у програмі Figma. Тому йому дали шанс на виправлення, спрямувавши талант у потрібне русло.
"Він попрацює у нас до суду над парою соціально-значущих проєктів, покаже себе", — повідомив міністр.
Розробник займеться дизайном соціальної реклами з кампаніями за вакцинацію та проти вживання молоддю алкоголю.
Міру покарання призначить суд.
"Ми плануємо низку проєктів для відкриття можливостей розвитку молодим хлопцям. І не намагайтеся більше нічого підробляти. Цей канал потрапляння до Мінцифри більше не працює", — жартівливо підсумував Федоров.
Перший заступник міністра МВС Євген Єнін розповів, що хакера-самоучку виявили дуже швидко.
"Молодикузапропонували викупити свою провину і постаратися в міністерстві", — сказав Єнін.
Нагадаємо, 27 жовтня кіберполіція знайшла 21-річного хлопця, який самостійно розробив додаток для смартфонів. За дизайном воно було ідентичне з вищезгаданим державним додатком.
У ньому користувачі могли створити будь-який документ із представлених в офіційному програмному забезпеченні. А також змінити свій вік, додати будь-яке фото або підробити сертифікат про вакцинацію Covid-19.
Щоправда, у розробці не було доступу до жодного з держреєстрів, а під час першої ж його перевірки виявилося підроблення.
Раніше Інформатор повідомляв, що в роботі порталу та програми "Дія" стався збій.
Також ми писали, що Рада прирівняла документи у додатку "Дія" до паперових.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.