Коли натирає взуття, неможливо залишатися у гарному настрої. Особливо актуальна ця проблема влітку, коли настає пора відкритого взуття з тонкими ремінцями та модних сезонних новинок, які ще не встигли "сісти" по нозі. Пропонуємо подбати про шкіру ніг заздалегідь і уникнути появи мозолів.
Лайфхаки, які врятують вас швидко та економно:
- Бюджетний, екстрений і проте ефективний варіант - звичайний канцелярський скотч. Діє приблизно так само, як і пластирі або олівець, тобто запобігає тертю. Не варто клеїти його на мозолі, що вже утворилися, тільки на почервоніння. Краще використовувати матовий, щоб ніхто не помітив і дізнався про ваш мегасекретний лайфхак.
- Антиперспірант. Коли на вулиці спекотно, ваші ноги починають потіти, і, як наслідок, "їздити" всередині взуття, що створює додаткове тертя. Тому важливо, щоб усередині все було сухо. Після ранкового душу наносите на стопу антиперспірант звичайним способом. Тільки почекайте, коли шкіра остаточно висохне. Краще не використовувати кульковий, тому що він в'язкий та липкий. Почекайте хвилин 5, поки він підсохне. Все, можна йти гуляти!
- Використовуйте вазелін. Якщо спеціального засобу під рукою не виявилося, то можна скористатися вазеліном його просто знайти і в найпримітивнішій аптеці. Він спрацює не гірше - єдине, що наносити його менш зручно, ніж засіб у стику.
- Нанесіть крем із тальком. Ще один спосіб мінімізувати натирання - використовувати крем із тальком. Компонент знизить тертя і допоможе спокійно проходити весь день у новому взутті.
- Ще варіант - взяти дитячу присипку та обробити нею ноги. Але, як правило, цей спосіб не дуже добре працює в спеку - як тільки нога починає пітніти, дія закінчується.
Звертаємо увагу, що препарати мають протипоказання. Перед застосуванням проконсультуйтеся зі спеціалістом або ознайомтеся з інструкцією.
Рекомендації, які рятують від мозолів, можна поділити на 4 групи:
- Правильний вибір взуття. Як взуття малого розміру, так і взуття більшого ніж вам потрібно розміру, натиратиме ноги. Придбайте спеціальний спрей-розтягувач для взуття. З його допомогою обновка краще "сяде" на стопу.
- Підготовка взуття до тривалого носіння. Не надягайте нове взуття одразу на весь день. Сходіть у ній пару разів на коротку прогулянку з собакою або до найближчого магазину.
- Підготовка ніг до підвищених навантажень. Мозолі з'являються, якщо ноги дуже вологі або, навпаки, дуже сухі і коли шкіра дуже тонка.
- Підстрахування безпосередньо на прогулянці. Краще відразу заклеїти пластиром місця, де найчастіше утворюються мозолі.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про те, яке взуття найбільше шкодить містянам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.