«Хімік» і «Кривбас» здобули перемоги в матчах Суперліги

«Кривбас» продовжив переможну серію.

«Хімік» реабілітувався за поразку від «Будівельника». Новачок Суперліги «Кривбас» виграв третій поєдинок поспіль.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У четвер, 7 жовтня, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. У першому поєдинку ігрового дня зійшлися «Хімік» і БК «Миколаїв».

На першій хвилині зустрічі господарі повели 6: 0. «Миколаїв» швидко зрівняв рахунок, але «Хімік» знову повернув собі лідерство. Однак перша чверть все ж залишилася за командою гостей.

Друга чверть не порадувала результативністю. Команди набрали всього по 12 очок і на перерву пішли за рахунку 30:32.

У третій десятихвилинці лідирувала то одна, то інша команда. Точний кидок Морріса дозволив «Хіміку» перед четвертою чвертю вийти вперед на два очки. А ось заключний відрізок матчу залишився за «Хіміком». Команда до середини четвертої чверті збільшила перевагу в рахунку до десяти очок і перемогу вже не упустила.

У другому матчі дня «Одеса» приймала «Кривбас». «Одеса» повела в рахунку, але вже до середини першої чверті «Кривбас» захопив лідерство і виграв стартову десятихвилинку 27:21. За підсумками другої чверті господарі відіграли два очки. Однак під кінець тридцяти хвилин гри перевага «Кривбасу» становив уже 11 очок.

Четверту чверть «Одеса» розпочала з ривка 8: 0. За три з половиною хвилини до кінця основного часу матчу команди розділяло всього 4 очки. Однак «Кривбас» не дозволив супернику наблизитися і здобув третю перемогу поспіль.

• «Хімік» - «Миколаїв» 76:69 (18:20, 12:12, 20:16, 26:21);
  • «Одеса» - «Кривбас» 85:94 (21:27 18:16, 20:27, 26:24).

Турнирная таблица Суперлиги
Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 8 і 9 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про виході збірної Іспанії в фінал Ліги націй УЄФА, про події в матчі хокейної Ліги чемпіонів «Донбас» -«Клагенфурт»,а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги.