Херсон благовіствуй радость велію - там російські прапори: СБУ оприлюднила зрадницькі розмови митрополита Павла з УПЦ МП

Читать на русском

СБУ офіційно підтвердила вручення підозри митрополиту митрополиту УПЦ (МП) Павлу (Паші "Мерседесу") й оприлюднила запис його розмови про захоплення Херсона

Читать на русском
Паша "Мерседес" блогосливив захоплення Херсона
Паша "Мерседес" блогосливив захоплення Херсона

СБУ офіційно підтвердила вручення підозри митрополиту митрополиту УПЦ (МП) Павлу (Паші "Мерседесу") й оприлюднила запис його розмови про захоплення Херсона

СБУ офіційно підтвердила інформацію про вручення підозри колишньому наміснику Києво-Печерської лаври митрополиту Павлу (Паші "Мерседесу") й оприлюднила запис розмови, на якому він радіє захопленню Херсона.

Силовики встановили, що митрополит Павло таким чином образив релігійні почуття українців, принижував віруючих інших конфесій й робив заяви, що виправдовують дії російського агресора в Україні.

Як підтвердила судово-лінгвістична експертиза запису розмови митрополита Павла, він не лише виправдовув війну росії проти України, але прослявляв захоплення Херсона окупантами, заявляючи, що люди "цьому радіють". Він також заявив, що Америка воюватиме з росією "до останнього українця".

"І вже сьогодні Херсон благовіствуй радость велію, там уже прапора й російські скрізь, івсе, все, все, а сюди... і люди довольні, люди довольні", - каже Павло невідомому співрозмовнику. 

Митрополиту Павлу (Паші "Мерседесу") повідомлено про підозру:

  • за ч. 1 ст. 161 Кримінального кодексу України – порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної приналежності, релігійних переконань;
  • за ч. 1 ст. 436-2 – виправдання, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників.

Відомо, що у за місцем проживання Митрополита Павла зараз проводять слідчі дії. До його будинку навідались силовики.

Крім того, з'явилася інформація, що у Шевченківському райсуді столиці вже розпочалося засідання про обрання митрополиту Павлу запобіжного заходу. Воно відбувається у закритому режимі.

 Вручення підозри Паші "Мерседесу"

Сьогодні, 1 квітня 2023 року, близько 7:30, працівники СБУ вручили підозру митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу, колишньому наміснику Києво-Печерської Лаври, якого в народі називають "Паша Мерседес" за пристрасть до коштовних автомобилів. 

Його звинувачують у порушенні статті 161 Кримінального кодексу за висловлювання, які можуть призвести до порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та інших ознак.

Також йому інкримінується стаття 436-2 за виправдання, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України та глорифікацію її учасників. У відповідь на це, намісник Києво-Печерської Лаври заявив, що відкидає всі звинувачення.

Наразі проводяться обшуки в будинку митрополита Павла, а о 12:00 його викликали на допит. Далі буде вирішуватись питання про обрання міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що суд виніс рішення не на користь УПЦ МП й підтвердив правомірність виселення російських попів  з Києво-Печерської лаври.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.