«Харківські Соколи» з перемогою повертаються з Одеси, «Миколаїв» вдома обіграв «Черкаських Мавп»

«Одеса» не змогла перервати тривалу серію поразок.

«Харківські Соколи» перемогли прямого конкурента та обійшли «Одесу» в турнірній таблиці. «Миколаїв» виявився негостинною командою та виграв у «Черкаських Мавп».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У середу, 28 квітня, відбулися два матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. В Одесі зустрілися БК «Одеса» та «Харківські Соколи». Команди вже втратили шанси на вихід до плей-офф та у тих, що  залишилися до кінця регулярного чемпіонату матчах поведуть боротьбу за престиж клубів.

Господарі відкрили рахунок, але потім пропустили 7 очок поспіль. «Харківські Соколи» вели до 8-ї хвилини, поки Браун не зрівняв рахунок. «Одеса» захопила лідерство та виграла першу чверть 19:15. У другій десятихвилинці різниця в рахунку на користь «Одеси» стала поступово збільшуватися та досягла 14-ти очок. Боггс дальнім кидком відіграв 3 бали, але перша половина матчу все одно завершилася на користь «Одеси» 39:28.

А ось після перерви ситуація на майданчику розвернулася на 180 градусів. Харків'яни переломили хід поєдинку та стали підбиратися до суперника. На останній хвилині третьої чверті Пейдж скоротив різницю в рахунку до одного очка.

На початку заключної чверті Пейдж зрівняв рахунок, а Чумаков вивів команду гостей вперед. «Одеса» не хотіла втрачати перевагу. Лідер змінювався кілька разів. На 7-й хвилині «Одеса» вигравала 4 очки, але через дві хвилини +4 було вже у «Харківських Соколів». Гості перемогу вже не впустили, та випередили «Одесу» у турнірній таблиці Суперліги.

В гості до «Миколаєва» приїхали «Черкаські Мавпи». Черкаський клуб гарантував собі місце у плей-офф, а «Миколаїв» все ще сподівається будь-що покинути останнє місце турнірної таблиці.

Господарі вже зі старту заявили про своє бажання виграти поєдинок і під кінець п'ятої хвилини зустрічі вигравали 8 очок. «Черкаські Мавпи» здаватися не збиралися і в кінці першої чверті скоротили відставання до чотирьох пунктів. Останнє слово залишилося за Еджем, а «Миколаїв» виграв першу десятихвилинку 30:24.

За рівної гри у другій чверті господарям все ж вдалося додати до свого відриву від суперника ще один бал. Підсумок першої половини матчу (51:44) дозволяв обом командам сподіватися на позитивний для себе результат поєдинку.

За дві з половиною хвилини третьої чверті «Миколаїв» збільшив перевагу до 14-ти очок. Гості знайшли в собі сили провести ударну кінцівку чверті, і наблизилися до суперника на відстань точного дальнього кидка. А ось на четверту десятихвилинку гостей вже не вистачило. «Миколаїв» знову збільшив відрив, але наздогнати себе вже не дозволив і здобув сьому перемогу в сезоні.

• «Одеса» - «Харківські Соколи» 72:79 (19:15, 20:13, 18:28, 15:23);
  • «Миколаїв» - «Черкаські Мавпи» 94:81 (30:24, 21:20, 22:26 21:11).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 29 квітня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків та розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результат півфінального матчу Ліги чемпіонів «Реал» -«Челсі»,про поєдинки УПЛ, зіграні 28 квітня,а також про матчі баскетбольної Суперліги .