"Це пісня про нашу невагомість у масштабах Всесвіту та водночас силу та важливість кожного моменту. Ми для Всесвіту цього маленька частинка і що б ми не робили – це лиш коротка миттєвість", — розповів Білий Бо.
Хакери вже опублікували 69 000 документів
Група російських хакерів під назвою Conti вкрала особисті дані клієнтів ювелірного будинку Graff. Зловмисники оволоділи конфіденційною інформацією світових лідерів, зірок Голлівуду та магнатів-мільярдерів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на The Daily Mail .
Кіберзлочинці вже опублікували в Darknet 69 000 документів, які містять особисту інформацію Дональда Трампа, телеведучої Опри Вінфрі, футболіста Девіда Бекхема та сера Філіпа Гріна. У документах містяться, зокрема, рахунки-фактури, квитанції, місця проживання покупців. Хакери стверджують, що опублікували лише 1% інформації клієнтів Graff, яка потрапила до них у руки.
Близько 11 тисяч опублікованих документів стосуються впливових людей. Окрім названих вище знаменитостей, від дій хакерів постраждали актори Том Хенкс, Семюел Л. Джексон та Алек Болдуін, футболіст Френк Лемпард, співак Тоні Беннетт та фотомодель та телевізійний коментатор Тамара Екклстоун. У списку також є світська левиця Гізалін Максвелл, яку звинувачують у пошуку неповнолітніх дівчаток для Джеффрі Епштейна. Також у витоку фігурують колишній заступник прем'єр-міністра Казахстану Єрболат Досаєв, наслідний принц Саудівської Аравії Мохаммед бін Салман, шейх Мохаммед бін Рашид Аль Мактум, прем'єр-міністр Бахрейну Салман бін Хамад аль-Халіфа та колишній прем'єр-міністр Катара Хамад бін Джасім.
В ювелірному будинку підтвердили цю інформацію. "На жаль, ми, як і низка інших компаній, зазнали витонченої, хоч і обмеженої кібератаки", - заявили в Graff. Компанія вже звернулася до поліції. Відповідальність за кібератаку на себе взяло хакерське угруповання Conti, яке пов'язують з Росією. Воно діє через однойменний вірус-вимагач і зазвичай потребує великих викупів — від 10 % річного доходу компанії, заявили експерти з кібербезпеки. Кіберексперти заявили, що найімовірніше, що хакери отримали доступ до файлів Graff, відправивши електронний лист, який обманом змусив співробітника відкрити файл, що містить складний комп'ютерний вимагач.
Раніше ми повідомляли, що українські хакери вкрали понад $120 мільйонів у компаній із Європи та США. Також писали про те, що США звинуватили українця у створенні ботнету Trickbot, який заразив мільйони комп'ютерів по всьому світу. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .