ГУР визначило перелік об'єктів рф, які мають бути знищені: що до нього увійшло

В рф підлягають знищенню військові об'єкти, об'єкти оборонно-військового комплексу, які забезпечують виготовлення ракет та безпілотників

Один із найвищих представників воєнної розвідки України генерал-майор Вадим Скібіцький
Скібіцький заявив про список російських стратегічних об'єктів, які підлягають знищенню

Українські розвідники мають перелік російських стратегічних об'єктів, які підлягають знищенню, і методично працюють над ним. Зокрема, сюди входять об'єкти російського ВПК, де виготовляють ракети та дрони

Про це повідомив представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький в етері телемарафону. За його словами, всі об'єкти пронумеровані і визначені по ієрархії.

"Ми працюємо методично, визначаємо найбільш критичні цілі й найбільш критичні об'єкти для самої рф. Це військові об'єкти, об'єкти оборонно-військового комплексу, які забезпечують виготовлення ракет, безпілотників, і це об’єкти, які стосуються логістики. Тому цілей багато", - сказав представник ГУР.

Скібіцький заявив, що ліквідація цих об'єктів зменшить потенціал рф і призведе до ефекту доміно, коли знищення одного підприємства призведе до того, що інші, які зав'язані на його продукції, перестануть виготовляти військову продукцію.

"Зараз Україна "працює" всіма засобами, які в неї є, використовує комплексний підхід. До нього входять безпілотними, ракетні системи та агенти на території росії. У тому числі використовують методики НАТО", - акцентував генерал-майор Вадим Скібіцький.

Виробництво ракет в рф

У росії міноборони поставило план виробляти близько 40 ракет Х-101 щомісяця. Але через нерозвинутий ВПК та слабку економіку у них не виходить його виконати. Окрім того, вагомим фактором є і дефіцит іноземних компонентів.

Російські військові намагаються накопичити запаси ракет, які вважаються більш точними та ефективними. Це відбувається через те, що українські військові успішно збивають ракети Х-555, Х-22, "Калібр". 

За словами речника Головного управління розвідки Міноборони Андрія Юсова, раніше окупанти під час масованих атак запускали по наших містах близько 100 ракет, а зараз - лише 10-20. У ГУР вбачають певну паузу у виробництві ракет. А те що зробили, одразу використовують по Україні. 

Ми також писали, що Іран надає росії матеріали для будівництва заводу з виробництва ударних безпілотників. Його зводять у Республіці Татарстан - в особливій економічній зоні "Алабуга". Військове підприємство вже на завершальному етапі будівництва і воно може запрацювати на початку 2024 року. Хоча деякі західні ЗМІ повідомляють, що першу лінію вже запустили. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube