Головна
Україна
Події
00:03, 26 Вересня
Информатор UA

Интро

Опозиція Грузії заявила, що уряд нібито збирається обмежити в'їзд для росіян, які масово тікають в країну після оголошення часткової мобілізації. Поряд з цим, в уряді Грузії спростували таку інформацію. Як повідомила в ефірі телемарафону FREEДОМ депутатка парламенту Грузії від опозиційного "Єдиного національного руху" Нона Мамулашвілі, уряд готується вжити заходів для обмеження в'їзду росіян. "Бачимо, що потік росіян на територію Грузії досить великий, для нас це, звісно, дуже серйозна проблема. Грузинський уряд досі нічого не зробив, щоб зупинити цей масовий наплив росіян до Грузії. Як вони нам пояснили, в понеділок вони будуть закривати кордони", – заявила Мамулашвілі. Водночас уряд цю інформацію коментувати не став. Як пише "Новини-Грузія", в прес-службі уряду відмовилися коментувати цю інформацію, зазначивши, що не можуть нічого додати до раніше зроблених заяв. Раніше влада неодноразово заявляла, що не збирається будь-яким чином обмежувати в'їзд в країну для росіян. А заклики до цього звучать з березня – опозиція і низка громадських організацій вимагають вжити заходів – від скорочення термінів безвізового перебування до введення віз для росіян. Росіяни тікають від війни за кордон Уздовж кордону з Росією вишикувалися черги, оскільки чоловіки намагаються виїхати з країни через призов на війну в Україні. За оцінками свідків, черга автомобілів на КПП Верхній Ларс сягає близько 5 км, а дехто з тих, то перетнув кордон, кажуть, що стояли в черзі сім годин. На відео з місця видно, як деякі водії тимчасово залишають свої автомобілі в заторі. Грузія - одна з небагатьох сусідніх країн, куди росіяни можуть в'їхати без візи. Фінляндія, яка має спільний кордон з Росією у 1300 км, вимагає візи для поїздок, але також повідомила про збільшення кількості охочих перетнути кордон протягом ночі. Фінські чиновники кажуть, що контролюють ситуацію. В інших напрямках, куди можна дістатися повітряним транспортом, наприклад, до Стамбула, Белграда чи Дубая, ціни на квитки стрімко зросли відразу після оголошення призову до армії, а деякі напрямки були розкуплені. Турецькі ЗМІ повідомили про значне зростання продажів квитків в один кінець, тоді як інші рейси до безвізових напрямків можуть коштувати тисячі євро. Нагадаємо, в Криму масово роздають повістки до військкоматів. І в першу чергу - кримським татарам. А патріарх російської православної церкви Кирил каже, що смерть на війні в Україні "при виконанні військового обов'язку змиває всі гріхи". Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Грузія може закрити кордони для російських ухилянтів: що відомо

Читать на русском

З'явилася інформація, що грузини хочуть заборонити в'їзд до своєї країни чоловікам з Росії

Читать на русском
Грузія може закрити кордони для російських ухилянтів: що відомо

З'явилася інформація, що грузини хочуть заборонити в'їзд до своєї країни чоловікам з Росії

Опозиція Грузії заявила, що уряд нібито збирається обмежити в'їзд для росіян, які масово тікають в країну після оголошення часткової мобілізації. Поряд з цим, в уряді Грузії спростували таку інформацію.

Як повідомила в ефірі телемарафону FREEДОМ депутатка парламенту Грузії від опозиційного "Єдиного національного руху" Нона Мамулашвілі, уряд готується вжити заходів для обмеження в'їзду росіян.

"Бачимо, що потік росіян на територію Грузії досить великий, для нас це, звісно, дуже серйозна проблема. Грузинський уряд досі нічого не зробив, щоб зупинити цей масовий наплив росіян до Грузії. Як вони нам пояснили, в понеділок вони будуть закривати кордони", – заявила Мамулашвілі.

Водночас уряд цю інформацію коментувати не став. Як пише "Новини-Грузія", в прес-службі уряду відмовилися коментувати цю інформацію, зазначивши, що не можуть нічого додати до раніше зроблених заяв.

Раніше влада неодноразово заявляла, що не збирається будь-яким чином обмежувати в'їзд в країну для росіян.

А заклики до цього звучать з березня – опозиція і низка громадських організацій вимагають вжити заходів – від скорочення термінів безвізового перебування до введення віз для росіян.

Росіяни тікають від війни за кордон

Уздовж кордону з Росією вишикувалися черги, оскільки чоловіки намагаються виїхати з країни через призов на війну в Україні.

За оцінками свідків, черга автомобілів на КПП Верхній Ларс сягає близько 5 км, а дехто з тих, то перетнув кордон, кажуть, що стояли в черзі сім годин. На відео з місця видно, як деякі водії тимчасово залишають свої автомобілі в заторі.

Грузія - одна з небагатьох сусідніх країн, куди росіяни можуть в'їхати без візи. Фінляндія, яка має спільний кордон з Росією у 1300 км, вимагає візи для поїздок, але також повідомила про збільшення кількості охочих перетнути кордон протягом ночі. Фінські чиновники кажуть, що контролюють ситуацію.

В інших напрямках, куди можна дістатися повітряним транспортом, наприклад, до Стамбула, Белграда чи Дубая, ціни на квитки стрімко зросли відразу після оголошення призову до армії, а деякі напрямки були розкуплені.

Турецькі ЗМІ повідомили про значне зростання продажів квитків в один кінець, тоді як інші рейси до безвізових напрямків можуть коштувати тисячі євро.

Нагадаємо, в Криму масово роздають повістки до військкоматів. І в першу чергу - кримським татарам.

А патріарх російської православної церкви Кирил каже, що смерть на війні в Україні "при виконанні військового обов'язку змиває всі гріхи".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.