Головна
Україна
Політика
21:47, 25 Вересня
Информатор UA

Интро

Патріарх російської православної церкви Кирил каже, що смерть на війні в Україні "при виконанні військового обов'язку змиває всі гріхи". За його словами, це діяння, рівносильне жертві.  Про це він сказав на недільній проповіді, передає Інформатор з посиланням на "Медузу".  При цьому Кирил і кремлівська церква нібито моляться, щоб війна якнайшвидше закінчилася.  "Ми знаємо, що сьогодні багато хто гине на полях міжусобної брані. Церква молиться про те, щоб брань ця закінчилася якнайшвидше, щоб якнайменше братів убили один одного в цій братовбивчій війні", - заявив він.  Московський патріарх переконаний, що "жертва змиває всі гріхи, які людина зробила".  "І водночас Церква усвідомлює, що якщо хтось, спонукуваний почуттям обов'язку, необхідністю виконати присягу, залишається вірним своєму покликанню і гине при виконанні військового обов'язку, то він, безсумнівно, здійснює діяння, рівносильне жертві. Він себе приносить у жертву за інших. І тому віримо, що ця жертва змиває всі гріхи, які людина зробила", - сказав він.  Як РПЦ допомагає продовжувати війну?  У Мінкульті нагадали, що російська церква підтримує війну росії проти українського народу й щодня благословляє воєнні злочини проти українців, а злочинці ховаються за рясами. Діяльність цих церковних чиновників з рф суперечить християнським цінностям, переконаний міністр культури Олександр Ткаченко.  Раніше уряд схвалив пропозиції щодо застосування персональних санкцій на 10 років проти патріарха Кирила та ще семи її представників. Серед іншого, санкції передбачають блокування активів.  Нагадаємо, Собор УПЦ, який відбувся 27 травня, прийняв відповідні доповнення та зміни до Статуту про управління УПЦ. Тепер Українська Православна Церква повністю самостійна та незалежна. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Патріарх Кирил каже, що смерть на фронті в Україні "змиває всі гріхи"

Читать на русском

При цьому Кирил і кремлівська церква нібито моляться, щоб війна якнайшвидше закінчилася

Читать на русском
Патріарх Кирил каже, що смерть на фронті в Україні "змиває всі гріхи"

При цьому Кирил і кремлівська церква нібито моляться, щоб війна якнайшвидше закінчилася

Патріарх російської православної церкви Кирил каже, що смерть на війні в Україні "при виконанні військового обов'язку змиває всі гріхи". За його словами, це діяння, рівносильне жертві. 

Про це він сказав на недільній проповіді, передає Інформатор з посиланням на "Медузу". 

При цьому Кирил і кремлівська церква нібито моляться, щоб війна якнайшвидше закінчилася. 

"Ми знаємо, що сьогодні багато хто гине на полях міжусобної брані. Церква молиться про те, щоб брань ця закінчилася якнайшвидше, щоб якнайменше братів убили один одного в цій братовбивчій війні", - заявив він. 

Московський патріарх переконаний, що "жертва змиває всі гріхи, які людина зробила". 

"І водночас Церква усвідомлює, що якщо хтось, спонукуваний почуттям обов'язку, необхідністю виконати присягу, залишається вірним своєму покликанню і гине при виконанні військового обов'язку, то він, безсумнівно, здійснює діяння, рівносильне жертві. Він себе приносить у жертву за інших. І тому віримо, що ця жертва змиває всі гріхи, які людина зробила", - сказав він. 

Як РПЦ допомагає продовжувати війну? 

У Мінкульті нагадали, що російська церква підтримує війну росії проти українського народу й щодня благословляє воєнні злочини проти українців, а злочинці ховаються за рясами. Діяльність цих церковних чиновників з рф суперечить християнським цінностям, переконаний міністр культури Олександр Ткаченко. 

Раніше уряд схвалив пропозиції щодо застосування персональних санкцій на 10 років проти патріарха Кирила та ще семи її представників. Серед іншого, санкції передбачають блокування активів

Нагадаємо, Собор УПЦ, який відбувся 27 травня, прийняв відповідні доповнення та зміни до Статуту про управління УПЦ. Тепер Українська Православна Церква повністю самостійна та незалежна.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.